Domů / Články a návody
Kategorie
Výhody a garance

Zkušenosti a tradice od roku 1997

 

Individuální řešení na míru vašim potřebám a rozpočtu

 

Odborné poradenství
na info@vinylfloor.cz nebo 734 429 944

 

Možnost osobní prohlídky vzorků nabízených podlah

 

Nákup po telefonu
734 429 944
(pondělí až pátek 8.00 – 17.00)

 

90% zboží vám dodáme do 3 dnů

 

Doprava po Praze zdarma

 

DPH 15 % při dodání zboží včetně profesionální pokládky

 

 

Doprava a platba

Možnosti dodání

 

 

doprava našimi dodávkami po Praze

 

 

spedice FOFR po celé České republice

 

 

osobní odběr v Praze

 

podrobné informace o dopravě »

 

 

Možnosti platby

 

 


bankovní převod

 

 

 


dobírka

 

 hotovost

 

 
Odběr novinek

Články a návody

Měření vlhkosti v podlaze – důležitý krok před pokládkou vinylové podlahy

Měření vlhkosti v podlaze

Základním předpokladem pro to, aby podlaha opravdu „sedla“, splnila zcela vaše očekávání a velmi dlouhou dobu si zachovala originální podobu, je suchý, pevný, stabilní a hlavně rovný povrch bez přítomnosti chemických látek či mastnoty. Důležité je také dodržení obsahu vlhkosti podkladu.zobrazit celý článek »

Kdy provést topnou zkoušku teplovodního podlahového topení?

Měření vlhkosti v podlaze

V případě, že jste zvolili pro vytápění vašeho domu či bytu, případně jednotlivých místností podlahové teplovodní topení, je před započetím jakýchkoliv podlahářských prací zcela nezbytná nátopná zkouška. Tu by měla provést firma instalující podlahové topení.zobrazit celý článek »

Návod na pokládku metrážové vinylové podlahy (PVC)

Jak položit podlahu z vinylu (PVC)

Vinyl v metráži (PVC) patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny, a to díky mnoha vyráběným typům, široké nabídce dekorů, nízké pořizovací ceně, barevné a tvarové stálosti, nenáročné údržbě, dlouhé životnosti a také snadné a rychlé pokládce.zobrazit celý článek »

Jak na pokládku celoplošně lepené vinylové podlahy?

Pokládka vinylové podlahy celoplošně lepené

Nejdůležitějším faktorem je odborně a kvalitně provedená pokládka s použitím kvalitních materiálů. Základním předpokladem proto je, aby vinylová podlaha opravdu v daném interiéru splnila zcela Vaše očekávání a dlouhou dobu si zachovala originální podobu, je suchý, pevný, stabilní a hlavně rovný a hladký povrch, bez přítomnosti chemických látek či mastnost. Důležitou součástí je však i následná údržba. Používáním speciálních prostředků na vinylové podlahy nejen snadno a efektivně podlahu vyčistíte, ale rovněž obnovujete její povrchovou ochrannou vrstvu, která je dána již ve výrobě, avšak časem se opotřebovává.zobrazit celý článek »

Správné čištění a údržba vinylové podlahy

Správné čištění a údržba vinylové podlahy

Vinylové podlahy patří aktuálně k nejoblíbenějším podlahovým krytinám, a to nejen pro své užitné a estetické vlastnosti, ale také díky jednoduché a nenáročné údržbě. Aby však podlaha zůstala dlouhé roky krásná, je potřeba o ni pečovat. Pravidelné správné čištění a údržba vinylové podlahy významně prodlouží její životnost a dobu, po kterou bude vypadat jako nová. Vyzkoušejte osvědčené postupy a tipy na čištění a údržbu vinylových podlah.zobrazit celý článek »

Vinylové podlahy jako ideální řešení pro každý interiér

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy rozdělujeme na vinylové podlahy v metráži, nebo-li PVC krytiny, vinylové dílce určené k celoplošnému lepení a plovoucí vinylové podlahy. Jedná se o heterogenní krytiny skládající se z různých vrstev, odlišujících se od sebe složením nebo provedením.zobrazit celý článek »

Co to vlastně jsou vinylové dílce a kde je nejlépe využít?

Luxusní vinylové dílce

Lepené vinylové podlahové dílce si najdou své místo v kterékoli části interiéru. Nejčastěji se kladou na standardní podlahové plochy, ale existují i vinylové dílce na schody. Vynikající volbou mohou být také do hodně vytížených budov, neboť dokážou vydržet i maximální tlak a neustálý pohyb lidí. Své místo tak zaujmou třeba v ordinacích lékařů, kancelářích anebo na chodbách úřadů a firem.zobrazit celý článek »