Čištění a údržba

Čistící a ošetřující produktu na vinylové podlahy od německého výrobce UZIN.

7 položek celkem
Vinylfloor UZIN RZ 181 WISCHPFLEGE
335 Kč / ks

Čistící a ošetřující prostředek RZ 181 Elastic Wischpflege na elastické podlahoviny, je vhodný využívat pro běžné čištění vaší vinylové podlahy, aby si dlouho udržela krásný vzhled a dlouhou životnost.

 

UZINRESCARE-0-76
Vinylfloor čistící přípravky UZIN Resilient Sealer
2 490 Kč / ks
Prémiová ochranná vrstva Uzin Resilient Sealer je 1složkové dlouhodobé povrstvení pro elastické podlahoviny = speciální ošetřovací nátěr, který vytváří ochranný film na povrchu podlahoviny.
UZINSEALER-5
Vinylfloor.cz Čistící prostředek UZIN Resilient Care 5L
990 Kč / ks
Čistící a ošetřovací prostředek UZIN Resilient Care pro každodenní údržbu vinylových podlah. Správné čištění a ošetřování zajistí dlouhou životnost a hodnotu Vaší podlahové krytiny! Prostředek je vhodný do bytového i komerčního prostředí. pH neutrální.
UZINRESCARE-5
UZIN Refresher retuš na vinylfloor.cz
2 150 Kč / ks
Stop škrábancům! Olej, který se využívá k optickému retušování lokálních škrábanců na vinylových a designových podlahách.
UZIN_REFRESHER
Vinylfloor.cz UZIN Čistící prostředek BASIC CLEANER
960 Kč / ks
UZIN Basic Cleaner je vysoce účinný základní čistič pro odstranění nečistot, mastnoty nebo vosku. Doporučeno jako prvotní čistič po pokládce vinylových podlah před standardní údržbou či nanesením ochranných laků. Pouze pro vnitřní prostředí.
UZINBASIC-5
vinylfloor.cz – Odstraňovač skvrn z podlahovin UZIN RZ 190 Boden Fleckenlöser
485 Kč / ks
Speciální odstraňovač skvrn z podlahovin RZ 190 je prostředek pro vysoce výkonné odstraňování zatvrdlých skvrn, zbytků barev a lepidel na vinylových podlahách či PVC podlahách.
RZ190-055439
UZIN RZ 150
385 Kč / ks

Základní čistící prostředek RZ 150 Grundreiniger pro elastické podlahoviny je alkalický čisticí prostředek pro odstraňování zatvrdlého znečištění, vrstev ošetřovacích prostředků a zbytků lepidel. Doporučujeme využít jako první čistící přípravek po samotné pokládce vinylové podlahy.

RZ150-055440

Vysoce kvalitní a vyzkoušené čistící přípravky na vinylové podlahy od německého výrobce UZIN. Sami máme při našich pokládkách odzkoušeno a za roky praxe prověřeno, můžeme tak jen doporučit. Náš kvalifikovaný tým Vám poradí, který přípravek je pro Vás ten nejvhodnější. Vše máme SKLADEM.