KVALITNÍ PROSTŘEDKY PRO ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBU VINYLOVÝCH PODLAH

Když je vinylová podlaha položená, zajisté jste štěstím bez sebe. Máte podlahu, která je vysoce odolná a má dlouhou životnost. I přes svou odolnost ale může dojít k jejímu poškození nebo znečištění. Mohou na ní přistát nejrůznější barvy, chemikálie a lepidla. Pro čištění jakýchkoliv skvrn a nečistot máme kvalitní čistící prostředky, které jsou účinné a šetrné zároveň. Ať už jde o nečistoty, mastnotu nebo vosk, máme pro vás výrobky UZIN, které jsou německé výroby a můžete se plně spolehnout, že vaše podlaha bude opět jako nová.

Pokud je vinylová podlaha poškrábaná, nabízíme pro tyto účely opravnou olejovou retuš. Vybrat si můžete i prostředek, který vytváří ochrannou vrstvu. Kvalitních čistících prostředků nabízíme celou řadu, všechny jsou přehledně popsané, takže ihned budete vědět, který je správný. Pokud přesto budete váhat, neváhejte se nás zeptat a my vám vhodný prostředek poradíme. 

7 položek celkem
UZIN RZ 150
385 Kč / ks

Základní čistící prostředek RZ Pallmann Grundreiniger Univerzal pro elastické podlahoviny je alkalický čisticí prostředek pro odstraňování zatvrdlého znečištění, vrstev ošetřovacích prostředků a zbytků lepidel. Doporučujeme využít jako první čistící přípravek po samotné pokládce vinylové podlahy.

RZ150-055441
RZ Dummy Grundreiniger Universal 5l Cista podlaha
960 Kč / ks

RZ Pallman Basic Cleaner je vysoce účinný základní čistič pro odstranění nečistot, mastnoty nebo vosku. Doporučeno jako prvotní čistič po pokládce vinylových podlah před standardní údržbou či nanesením ochranných laků. Pouze pro vnitřní prostředí.

RZBASIC-5
RZ 181 Elastic Wischpflege Vinylfloor cz
335 Kč / ks

Čistící a ošetřující prostředek pro denní údržbu RZ 181 Elastic Wischpflege na elastické podlahoviny, je vhodný využívat pro běžné čištění vaší vinylové podlahy, aby si dlouho udržela krásný vzhled a dlouhou životnost.

 

UZINRESCARE-0-76
Vinylfloor čistící přípravky UZIN Resilient Sealer
2 490 Kč / ks
Prémiová ochranná vrstva Uzin Resilient Sealer je 1složkové dlouhodobé povrstvení pro elastické podlahoviny = speciální ošetřovací nátěr, který vytváří ochranný film na povrchu podlahoviny.
UZINSEALER-5
Vinylfloor.cz Čistící prostředek UZIN Resilient Care 5L
990 Kč / ks
Čistící a ošetřovací prostředek UZIN Resilient Care pro každodenní údržbu vinylových podlah. Správné čištění a ošetřování zajistí dlouhou životnost a hodnotu Vaší podlahové krytiny! Prostředek je vhodný do bytového i komerčního prostředí. pH neutrální.
UZINRESCARE-5
UZIN Refresher retuš na vinylfloor.cz
2 150 Kč / ks
Stop škrábancům! Olej, který se využívá k optickému retušování lokálních škrábanců na vinylových a designových podlahách.
UZIN_REFRESHER
UZIN RZ190 Boden Fleckenlöser
485 Kč / ks
Speciální odstraňovač skvrn z podlahovin RZ 190 je prostředek pro vysoce výkonné odstraňování zatvrdlých skvrn, zbytků barev a lepidel na vinylových podlahách či PVC podlahách.
RZ190-055439