VÝPRODEJ LEPENÝCH VINYLOVÝCH PODLAH

Lepená vinylová podlaha změní váš interiér k nepoznání. Toužíte po kvalitní podlaze, která vydrží všechno, ale obáváte se vysokých výdajů? Za kvalitu se platí, ale to neznamená, že nemůžete ty nejlepší podlahy pořídit výhodně. Vybírejte si z lepených vinylových podlah, které máme ve výprodeji. Můžete je pořídit za výrazně nižší částky a tím pádem ušetřit na rekonstrukci vaší podlahy.

Lepené vinylové podlahy ve výprodeji nabízíme do vyprodání zásob, dlouho tedy nad nákupem neváhejte. Pokud víte, kolik materiálu potřebujete, objednejte si provedení, které vás zaujme nejvíce. Vinylové podlahové krytiny jsou vždy sázkou na jistotu, protože kombinují dlouhou životnost, odolnost i zachování původního vzhledu, V neposlední řadě jsou mimořádně atraktivní a vy s můžete vybírat z provedení, která ve vašem interiéru vyniknou nejlépe.

 

 

                        

4 položek celkem
Thermofix Wood 12113 2 Vinylfloor cz
Tip Výprodej
1 857 Kč / balení

Výprodej 5 balení vinylové podlahy FATRA Thermofix Habr masiv 12113-2 tl. 2 mm. Akční cena za m² pouze 430,- Kč, platí maximálně pro 5 balení.

VYPTFX2W12113-2
Tajima Classic Ambiente 6707 Vinylfloor cz
Výprodej
692 Kč / m²
Japonská podlaha z vysoce kvalitního vinylu TAJIMA je to pravé pro Váš domov či komerční prostory! Kvalita, krásné dekory, a to vše za skvělou cenu!
TAJIMA6707
Tajima Classic Ambiente 3308 Vinylfloor cz
Výprodej
692 Kč / m²
Podlahová vinylová krytina Tajima Classic Ambiente je luxusní řada celoplošně lepených vinylových dílců od japonského výrobce, které věrně napodobují dřevěná prkna.
TAJIMA3308
Tajima Classic Ambiente 6909 Vinylfloor cz
Výprodej
692 Kč / m²
Vinylové dílce Tajima, tloušťka 3 mm, lze plně využít i v komerčních prostorech, jako jsou obchody, restaurace, kancelářské prostory, sklady a ostatní veřejné budovy.
TAJIMA6909