Příslušenství a údržba

284 položek celkem
Soklová lišta FATRA THX L0033 Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Podlahové lišty od českého výrobce FATRA jsou ideálním řešením pro dokončeni montáže podlahové krytiny. Lišty i doplňky vyrábíme ve stejných dekorech jako podlahovou krytinu Fatra THERMOFIX nebo vinylové dílce IMPERIO.

THXLISTAL0033
Lišta THX L0028 Vinylfloor cz
155 Kč / ks
Soklové lišty Thermofix jsou vyvzorované plastové lišty, které barevně ladí s vinylovou podlahou Thermofix. Podlahové lišty jsou nedílnou součástí kvalitní podlahy.
THXLISTAL0028
Vinylfloor cz univerzální podložka FF pod vinyl
Akce Tip
196 Kč –14 %
169 Kč / m²

Univerzální podložka pro vinylové zámkové podlahy - systém Click. Vyrovnávací podložka v roli o tl. 1,6 mm, zajišťuje kročejový útlum o 18 dB a má přilnavá horní vrstva. Je vhodná i pro prostory s vysokou intenzitou provozu = vysoká odolnost při zatížení

XTRAFLOR-POWER2
Vinylfloor cz Lepidlo CONATO HIGHLOCK 650ml
Novinka Tip
769 Kč / bal

Univerzální lepidlo ve spreji na vodní bázi pro lepení všech typů podlahovin. Lepidlo HIGHLOCK je vhodné pro lepení všech typů podlahovin, včetně náročně lepitelných luxusních vinylových dílců. Hodí se jak pro komerční, tak i obytné prostory.

CONATO-HIGHLOCK
Vinylfloor cz Podložka lvt floor maxx ixpe podlozka pod podlahu cerna 1 5 mm
Novinka Tip
105 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,5 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-5
Vinylfloor cz Podložka pod podlahu lvt floor maxx modra 1 2 mm
Novinka
LVT FLOOR MAXX podložka 1,2 mm
Připraveno k odeslání
115 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,2 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-2
Vinylfloor Podložka STARLON POD VINYL
90 Kč / m²

Podložka STARLON 1,5 mm je určena pod vinylové zámkové (click) podlahy o tloušťce od 3,2 mm a je vyrobena z extrudovaného polystyrenu (XPS pěny) ve formě desky. Doporučeno využít i pod extrémně namáhavé a zatížené podlahy. Vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

STARLON1-5
Vinylfloor.cz UZIN RZ 181 Elastic Wischpflege 800ml
335 Kč / ks

Čistící a ošetřující prostředek RZ 181 Elastic Wischpflege na elastické podlahoviny, je vhodný využívat pro běžné čištění vaší vinylové podlahy, aby si dlouho udržela krásný vzhled a dlouhou životnost.

 

UZINRESCARE-0-76
Vinylfloor lepidlo CONATO SP FIX
Novinka
379 Kč / bal

Fixační (kontaktní) lepidlo ve spreji CONATO SP FIX, kterým zafixujete například koberec či vinyl na filcovém podkladu (ale i dřevo či korek). Vyznačuje se velmi vysokou lepivostí, počáteční pevností a oproti běžným chloroprenovým lepidlům je téměř bez zápachu. Certifikované lepidlo na zdravotní nezávadnost po aplikaci.

CONATO-SP-FIX
Vinylfloor lepidlo UZIN KE 16
1 680 Kč / bal

Univerzálně použitelné disperzní lepidlo UZIN KE 16 pro textilní a PVC krytiny a linoleum. Toto lepidlo od německého výrobce UZIN je vhodné na savé a vystěrkované povrchy. Lze jej použít i na teplovodní podlahové topení. Vhodné využít pro obytné prostory, školy i restaurace.

KE16-14
Vinylfloor odlamovací nůž
69 Kč / ks

Výsuvný - odlamovací nůž 18 mm Autoprofi JUMBO s 1 náhradní čepelí, má široké spektrum využití v domácnosti i v dílně.

P19484
vinylfloor.cz – Soklová lišta FATRA THX L0010
155 Kč / ks
Soklová lišta s kabelovým kanálem efektivně, snadno a esteticky skryje dilatační spáry podlah a případně kabely.
THXLISTAL0010
Vinylfloor cz Podložka Xtrafloor Flex Pro
359 Kč / m²

Samolepící podložka pro lepené Vinylové dílce i celovinylové podlahy click. Rychlá pokládka, tlumí hluk, vyrovnává nerovnosti, tepelně izoluje

XTRAFLEX
vinylfloor.cz – Soklová lišta FATRA THX  L0035
155 Kč / ks
Lišta z měkčeného PVC s kabelovým kanálem - je složena ze dvou kusů, a to určitě oceníte při malování, kdy se horní část obklopí a nemusíte poté lištu zdlouhavě čistit.
THXLISTAL0035
vinylfloor.cz – Dollken EP 60 soklová lišta
Výprodej
268 Kč / ks
Největší výběr dekorů v jedné kolekci kvalitních soklových lišt, vhodných ke všem typům podlah. VÝBĚR DEKORŮ MOŽNÝ POUZE OSOBNĚ NA VZORKOVÉ PRODEJNĚ.
EP60
vinylfloor.cz – Soklová lišta USL 60 clip 2709 - smoky Oak
102 Kč / m
Luxusní soklové lišty z velmi odolného materiálu, vhodné i do vlhkých prostor.
USL60C5112709
vinylfloor.cz – Soklová lišta USL 60 clip 2682 - Korsika
102 Kč / m
Soklová lišta v dekoru tmavého betonu s vypěněným jádrem (vhodná i do vlhkých prostor), je velmi odolná. Tento dekor lze napárovat k mnoha podlahám.Výrobcem je německá společnost Döllken, která patří mezi špičku ve výrobě soklových lišt různých typů.
USL60C2682
vinylfloor.cz – Soklová lišta Salag NGF H3 - Winter pine
115 Kč / ks
Soklové lišty Salag jsou dvoudílné PVC obvodové lišty s označením NGF, které mají flexi okraje, délku 2,5 m a výšku 56 mm a oplývají spoustou praktických a funkčních vlastností.
NGH3
vinylfloor.cz – Oboustranná lepící páska s textilním nosičem
od 50 Kč / ks

Oboustranná lepicí páska s textilním nosičem. Zajišťuje snadné a okamžité přilnutí z obou stran. Lepení koberců, podlahových materiálů a materiálů z PVC. Bezproblémová aplikace, snadno odtrhnete rukou. Jisté a okamžité přilnutí.

+ další
OBPA-5
vinylfloor.cz – Soklová lišta USL 60 clip 2683 - Mykonos
102 Kč / m
Luxusní soklové lišty z velmi odolného materiálu, vhodné i do vlhkých prostor.
USL60C5111612
Vinylfloor cz Podložka LVT VITAL COMFORT 1,15 mm
154 Kč / m²

Podložka speciálně určená pro celovinylové zámkové (plovoucí) podlahy, která je vhodná i na podlahové vytápění. Kročejový útlum podložky je 19 dB.

PODLOZKALVT1
vinylfloor.cz – Soklová lišta USL 60 clip 1137 - Bílá
102 Kč / m
Luxusní soklové lišty z velmi odolného materiálu, vhodné i do vlhkých prostor.
USL60C5112226
Nahoru
Další produkty