LEPÍCÍ PÁSKY A LEPIDLA PRO VINYLOVÉ PODLAHY

Jestliže jste pro svůj interiér zvolili lepené vinylové podlahy, je potřeba je k podkladu nalepit. Zajisté víte, že by měl být povrch pro nalepení rovný, suchý a čistý. Abyste mohli vinylovou podlahu nalepit, využijte k tomu naše speciální lepidla, která máme v nabídce. S našimi lepidly pro vinylové podlahy máte jistotu správných vlastností. Lepidla pro vás máme v baleních o různém objemu, abyste si pořídili tolik lepidla, kolik skutečně potřebujete. Nechybí u nás ani lepidlo vhodné pro aplikaci soklových lišt.

Pokud máte PVC podlahu, umístili jsme do nabídky i pastu pro svařování PVC za studena. Dále u nás najdete také kvalitní odlamovací nože, které jsou pro pokládku každé podlahy nezbytností. Pokud nechcete udělat při výběru lepidla chybu, neváhejte nás kontaktovat a my vám s výběrem rádi poradíme.

22 položek celkem
Lepidlo 2000S 6 kg Vinylfloor cz
1 499 Kč / bal
UZIN KE 2000 S je univerzální disperzní přilnavé lepidlo s velmi vysokou lepivou silou pro všechny běžné druhy podlahových krytin. Premiové lepidlo mezi univerzálními lepidly.
KE2000S-6
paska fleeceband Vinylfloor cz
295 Kč / balení

Samolepící páska pro spojování umělých trávníků FLEECEBAND zajišťuje snadné, rychlé a kvalitní spojení jednotlivých pásů umělé trávy a jejich spolehlivou fixaci.

PUT10M2
Vinylfloor cz Lepidlo CONATO HIGHLOCK 650ml
Novinka Tip
819 Kč / bal

Univerzální lepidlo ve spreji na vodní bázi pro lepení všech typů podlahovin. Lepidlo HIGHLOCK je vhodné pro lepení všech typů podlahovin, včetně náročně lepitelných luxusních vinylových dílců. Hodí se jak pro komerční, tak i obytné prostory.

CONATO-HIGHLOCK
Vinylfloor lepidlo CONATO SP FIX
409 Kč / bal

Fixační (kontaktní) lepidlo ve spreji CONATO SP FIX, kterým zafixujete například koberec či vinyl na filcovém podkladu (ale i dřevo či korek). Vyznačuje se velmi vysokou lepivostí, počáteční pevností a oproti běžným chloroprenovým lepidlům je téměř bez zápachu. Certifikované lepidlo na zdravotní nezávadnost po aplikaci.

CONATO-SP-FIX
Vinylfloor lepidlo UZIN KE 16
1 780 Kč / bal

Univerzálně použitelné disperzní lepidlo UZIN KE 16 pro textilní a PVC krytiny a linoleum. Toto lepidlo od německého výrobce UZIN je vhodné na savé a vystěrkované povrchy. Lze jej použít i na teplovodní podlahové topení. Vhodné využít pro obytné prostory, školy i restaurace.

KE16-14
Vinylfloor odlamovací nůž
69 Kč / ks

Výsuvný - odlamovací nůž 18 mm Autoprofi JUMBO s 1 náhradní čepelí, má široké spektrum využití v domácnosti i v dílně.

P19484
vinylfloor.cz – Oboustranná lepící páska s textilním nosičem
od 50 Kč / ks

Oboustranná lepicí páska s textilním nosičem. Zajišťuje snadné a okamžité přilnutí z obou stran. Lepení koberců, podlahových materiálů a materiálů z PVC. Bezproblémová aplikace, snadno odtrhnete rukou. Jisté a okamžité přilnutí.

+ další
OBPA-5
vinylfloor lepidlo gold pren 0,5 l
od 250 Kč / ks

Kontaktní lepidlo určené především pro lepení soklových lišt, kobercových soklů a spojů koberců a jiných materiálů.

+ další
1929/0-5
Vinylfloor.cz Lepidlo UZIN KE 2000 S
2 790 Kč / bal

UZIN KE 2000 S lepidlo na vinylové podlahy, PVC a všechny běžné podlahoviny. Nízká spotřeba, vysoká pevnost, rychlé lepení, i na nesavé podklady. Efekt časové úspory a větší jistoty při lepení elastických podlahovin.

KE2000S-14
Vinylfloor lepidlo UZIN KE 66 NEU
Akce
1 750 Kč / bal
UZIN KE 66 NEU je novinkou na trhu v lepení PVC a vinylových dílců s rozměrovou stabilitou. Lepidlo je vyztuženo vlákny = vhodné využít při pokládkách na podlahové vytápění.
KE66-6
vinylfloor pasta na svarovani typ C
265 Kč / ks
Pasta pro svařování PVC za studena (opravné práce) pro spáry od 0,3 - 4 mm.
TUBA-C
vinylfloor.cz – Nůž odlamovací 18 mm se zásobníkem na 10 břitů
119 Kč / ks

Kvalitní odlamovací nůž s pevnou kovovou vodící lištou a 10 náhradními břity. Vhodný pro řezání PVC, vinylů, koberců a samozřejmě ho lze využít na široké spektrum prací v domácnosti i v dílně.

P19102
vinylfloor.cz – DEN BRAVEN LEPIDLO MAMUT GLUE (High Tack)  - 290 ml
219 Kč / bal
Zákazníky velmi oblíbené lepidlo Mamut od společnosti DEN BRAVEN, nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Skvěle využijete pro připevnění soklových lišt, které nabízíme v našem obchodě.
MAMUT-290
vinylfloor.cz – Svařování PVC za studena - papírová páska
85 Kč / ks
Papírová páska, která je určena pro studené svařování jednotlivých pásů PVC k sobě. Využívá se společně se studeným spojem (čirou tekutinou) - Tuba A, C a T.
PASKA-SPOJ
vinylfloor.cz – Ozubená stěrka A1 na nanášení lepidel
99 Kč / ks

Podlahářská špachtle A1 na lepidlo, tzv. "zubovka", slouží zejména pro lepení PVC a vinylových dílců. Spotřeba ve velké míře závisí na kvalitě podkladu a způsobu nanášení – cca. 225 – 350 g/m² lepidla.

A1
vinylfloor studeny spoj tuba A
275 Kč / ks
TUBA A je profesionální prostředek pro lepení spojů sousedících pásů PVC pro těsný spoj - bezspárový šev = svařování PVC za studena.
TUBA-A
Vinylfloor lepidlo UZIN KE 66 NEU
Akce
3 850 Kč –9 %
3 490 Kč / bal

UZIN KE 66 je vlákny vyztužené lepidlo na vinylové podlahy, PVC a kaučukové podlahoviny. Vysoce pevné lepidlo, které ve střihu zajišťuje pevné přilepení i na vytápěných podlahách.

KE66-14
Vinylfloor.cz Kontaktní lepidlo UZIN WK 222
2 550 Kč / bal.

UZIN WK 222 kontaktní neoprenové lepidlo na vodní bázi pro PVC, vinylové podlahy, linoleum a textilní krytiny. Dokonalé lepení profilů (PVC lemovek) a podlahovin bez rozpouštědel!

WK222-6
vinylfloor dr maxx elasticky tmel hybridni 290 ml
169 Kč / bal
Nejsilnější elastický hybridní tmel DR MAXX. Univerzální lepidlo na bázi hybridního polymeru, které se vyznačuje vysokou počáteční lepicí silou.
DRMAXX-290
vinylfloor lepidlo SOKLFIX na lišty 290 ml
169 Kč / bal

SOKLFIX lepidlo speciálně na soklové lišty, které se vyznačuje vysokou počáteční lepicí silou. Vhodné lepidlo v interiéru i exteriéru.

SOKLFIX-290
Vinylfloor svařování za studena TUBA T
290 Kč / ks

Svařování za studena - profesionální prostředek Tuba T, je určena ke svařování bezspárových spojů u podlahových krytin z PVC s textilní podložkou (s filcem).

TUBA-T
vinylfloor lepidlo BRALEP FIX 400
od 199 Kč / bal.
Český výrobek - disperzní lepidlo BRALEP FIX 400, se aplikuje pomocí válečku z pěnové hmoty. Díky válečku jde o ekonomické a snadné nanášení lepidla. Vhodné zejména pro fixaci PVC na filcu.
+ další
BRALEP400-1