11 položek celkem
Vinylfloor cz univerzální podložka FF pod vinyl
Akce Tip
196 Kč –14 %
169 Kč / m²

Univerzální podložka pro vinylové zámkové podlahy - systém Click. Vyrovnávací podložka v roli o tl. 1,6 mm, zajišťuje kročejový útlum o 18 dB a má přilnavá horní vrstva. Je vhodná i pro prostory s vysokou intenzitou provozu = vysoká odolnost při zatížení

XTRAFLOR-POWER2
Vinylfloor cz Podložka lvt floor maxx ixpe podlozka pod podlahu cerna 1 5 mm
Novinka Tip
105 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,5 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-5
Vinylfloor cz Podložka pod podlahu lvt floor maxx modra 1 2 mm
Novinka
LVT FLOOR MAXX podložka 1,2 mm
Připraveno k odeslání
115 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,2 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-2
Vinylfloor Podložka STARLON POD VINYL
90 Kč / m²

Podložka STARLON 1,5 mm je určena pod vinylové zámkové (click) podlahy o tloušťce od 3,2 mm a je vyrobena z extrudovaného polystyrenu (XPS pěny) ve formě desky. Doporučeno využít i pod extrémně namáhavé a zatížené podlahy. Vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

STARLON1-5
Vinylfloor cz Podložka Xtrafloor Flex Pro
359 Kč / m²

Samolepící podložka pro lepené Vinylové dílce i celovinylové podlahy click. Rychlá pokládka, tlumí hluk, vyrovnává nerovnosti, tepelně izoluje

XTRAFLEX
Vinylfloor cz Podložka LVT VITAL COMFORT 1,15 mm
154 Kč / m²

Podložka speciálně určená pro celovinylové zámkové (plovoucí) podlahy, která je vhodná i na podlahové vytápění. Kročejový útlum podložky je 19 dB.

PODLOZKALVT1
Vinylfloor cz Podložka xtrafloor POWER 1
215 Kč / m²
Podložka XTRAFLOR Power je určena pod celovinylové zámkové podlahy Click, a to pro dokonalejší vyrovnání podkladu a ještě lepší zvukovou izolaci. Je vyrobená z 90% z přírodních surovina je 100% recyklovatelný.
XTRAFLOR-POWER
621 1 vinylfloor cz parozabrana pod vinylove podlahy sepaten 2 m tl 0 2 mm b
22 Kč / m²

Parotěsná fólie o tl. 0,2 mm zabraňuje průniku vodních par do skladby pokládané podlahy a využívá se k pokládce pod plovoucí vinylové podlahy na HDF desce, např. FatraClick, RS-click nebo Ecoline. Prodává se na celá balení.

PAROFOLIE2
vinylfloor.cz – Podložka XPS Arbiton Thermo 1,6 mm
35 Kč / m²

Speciální podložka pro podlahové topení vyrobená z XPS, která je určena pod Vinylové plovoucí podlahy na HDF desce ,dřevěné a laminátové plovoucí podlahy.

PODLOZKAXPS1-6
vinylfloor.cz – Podložka Döllken Perfect MAT 1,5 mm
145 Kč / m²

Polystyrenová podložka v deskách pod celovinylové zámkové podlahy, je vhodná na podlahové vytápění a zvyšuje komfort užívání podlahy a kročejovou zvukovou izolaci (útlum 21 dB).

PODLOZKALVT
621 1 vinylfloor cz parozabrana pod vinylove podlahy sepaten 2 m tl 0 2 mm b
22 Kč / m²

Parozábrana (PE folie) - šíře role 6m je vhodná pod vinylové podlahy na HDF desce a laminátové podlahy.

PAROFOLIE6

Kvalita podložky pod plovoucí podlahu je rozhodující pro správnou funkčnost a hlavně životnost podlahy, ať už se jedná o Laminátovou, nebo Vinylovou plovoucí podlahu.

Podložka zajišťuje nejen tepelný a zvukový komfort, ale také dorovnává drobné nerovnosti podkladů a vytváří nosnou plochu pro podlahu.

V případě, že zvolíte nevhodnou či nekvalitní podložku, mohou se časem projevit neduhy jako je rozlézání zámkových spojů, nebo dokonce jejich poškození při velkém zatížení.

Také většina levných podložek nemá dostatečnou izolační funkci což se projeví nepříjemným klapaním podlahy a přenosem vybrací do okolních konstrukcí.