ŚIROKÁ NABÍDKA PODLOŽEK PRO VINYLOVÉ PODLAHY

Pokud jste zvolili pro svůj interiér vinylové podlahy se systémem click, čeká vás při pokládce mnohem méně práce. Zároveň to ale znamená potřebu koupit vhodnou podložku pro vinylovou podlahu. Vinylové podlahy se systémem click se nelepí, ale aplikují se na podložku, ke které skvěle přilnou. Podložka ale neslouží jen k tomu, aby na ní podlaha dobře držela. Stará se také o to, aby byla chůze příjemná a tlumená. Nabízíme podložky pod vinylové podlahy, které dokážou účinně tlumit hluk mezi patry a také poskytují kvalitní tepelnou izolaci.

Podložky máme v různých výškách a provedeních, můžete si vybrat například samolepící podložky, klasické podložky či podložky vhodné pro podlahové vytápění. V nabídce nechybí ani parozábrany. Každá podložka je detailně popsaná, abyste měli jistotu, že jsou její vlastnosti pro vás ideální. Rozdělili jsme je pro vás navíc do kategorií pro podložky pod plovoucí vinylové podlahy na HDF desce a pod celovinylové podlahy - LVT. Zajisté si vyberete správně a pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

9 položek celkem
Vinylfloor cz univerzální podložka FF pod vinyl
Akce Tip
196 Kč –13 %
169 Kč / m²

Univerzální podložka pro vinylové zámkové podlahy - systém Click. Vyrovnávací podložka v roli o tl. 1,6 mm, zajišťuje kročejový útlum o 18 dB a má přilnavá horní vrstva. Je vhodná i pro prostory s vysokou intenzitou provozu = vysoká odolnost při zatížení

XTRAFLOR-POWER2
Vinylfloor cz Podložka lvt floor maxx ixpe podlozka pod podlahu cerna 1 5 mm
Novinka Tip
105 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,5 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-5
Vinylfloor Podložka STARLON POD VINYL
90 Kč / m²

Podložka STARLON 1,5 mm je určena pod vinylové zámkové (click) podlahy o tloušťce od 3,2 mm a je vyrobena z extrudovaného polystyrenu (XPS pěny) ve formě desky. Doporučeno využít i pod extrémně namáhavé a zatížené podlahy. Vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

STARLON1-5
Vinylfloor cz Podložka Xtrafloor Flex Pro
359 Kč / m²

Samolepící podložka pro lepené Vinylové dílce i celovinylové podlahy click. Rychlá pokládka, tlumí hluk, vyrovnává nerovnosti, tepelně izoluje

XTRAFLEX
Vinylfloor cz Podložka LVT VITAL COMFORT 1,15 mm
154 Kč / m²

Podložka speciálně určená pro celovinylové zámkové (plovoucí) podlahy, která je vhodná i na podlahové vytápění. Kročejový útlum podložky je 19 dB.

PODLOZKALVT1
Vinylfloor cz Podložka xtrafloor POWER 1
250 Kč / m²
Podložka XTRAFLOR Power je určena pod celovinylové zámkové podlahy Click, a to pro dokonalejší vyrovnání podkladu a ještě lepší zvukovou izolaci. Je vyrobená z 90% z přírodních surovina je 100% recyklovatelný.
XTRAFLOR-POWER
Vinylfloor cz PE BAUFOLIE parozábrana
30 Kč / m²

Parotěsná fólie - Baufolie 200mic B300 černá o tl. 0,2 mm zabraňuje průniku vodních par do skladby pokládané podlahy a využívá se k pokládce pod plovoucí vinylové podlahy na HDF desce, např. FatraClick, RS-click nebo Ecoline. Prodává se na celá balení.

PAROFOLIE2
vinylfloor.cz – Podložka XPS Arbiton Thermo 1,6 mm
35 Kč / m²

Speciální podložka pro podlahové topení vyrobená z XPS, která je určena pod Vinylové plovoucí podlahy na HDF desce ,dřevěné a laminátové plovoucí podlahy.

PODLOZKAXPS1-6
vinylfloor.cz – Podložka Döllken Perfect MAT 1,5 mm
145 Kč / m²

Polystyrenová podložka v deskách pod celovinylové zámkové podlahy, je vhodná na podlahové vytápění a zvyšuje komfort užívání podlahy a kročejovou zvukovou izolaci (útlum 21 dB).

PODLOZKALVT