O nás

Kdo jsme a co děláme?

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.vinylfloor.cz se specializuje na vinylové podlahy, jež se staly novým trendem při výběru podlahových krytin do všech interiérů. Vyznačují se snadnou pokládkou i údržbou, pružností, odolností i širokou škálou dekorů, které lze využít v moderních i rustikálně laděných interiérech. Vinyl je typický pro moderní životní styl, zpříjemňuje bydlení, vytváří osobitý styl každé místnosti a v neposlední řadě tvoří zdravé, čisté prostředí a chrání před alergiemi. Vinylové podlahy představují budoucnost a nadčasovost do všech interiérů.

Představení členů firmy Vinylfloor, s. r. o.

Ivana Prokopová

Ve firmě působím od samého začátku, jsem jedním ze zakládajících členů. Odpovídám za chod naší provozovny a e-shopu. Zajišťuji zejména fakturaci, propagaci a administrativu, ale řeším i objednávky a expedici zboží.

Václav Prokop

Prioritně zastávám pozici Technického poradce a rozpočtáře. Řeším rovněž přípravu a někdy i realizaci zakázek. Můžeme se společně potkat také na prodejně, kde vypomáhám kolegyním. Jsem druhým zakládajícím členem naší společnosti.

Iveta Kropáčová

Jako výpomoc v administrativě jsem pro firmu pracovala od roku 2018. Od roku 2022 se starám o distribuci a prodej čisticích prostředků na doméně Čistápodlaha.cz.

Martina Jakubův

Do společnosti Vinylfloor jsem nastoupila v roce 2021 na pozici manažerka prodeje. Hlavní náplní mé práce je komunikace se zákazníky a dodavateli, zpracovávám objednávky z internetového obchodu a s tím spojenou administrativu. Zároveň zajišťuji zákaznický servis ve vzorkové prodejně.

Roman Purma

Realizace zakázek – pokládky podlah

Mezi naše členy a spolupracovníky rovněž patří i externisté, bez kterých bychom se zcela určitě neobešli. Za Marketing je to Ondřej Horký a za správu a technickou podporu Lukáš Svoboda.

Naše pole působnosti

Naše firma působí v oblasti prodeje a pokládky podlahových krytin již od roku 1997, a to především v Praze a jejím okolí. Díky svým bohatým zkušenostem dokážeme pro každého zákazníka navrhnout komplexní řešení přesně podle jeho potřeb. Proto u nás můžete nejen nakoupit, ale zároveň vám poradíme jednak s výběrem vhodné podlahové krytiny, jednak se samotnou realizací.

V našem obchodě si můžete vybrat z nepřeberného množství značek, typů a designů vinylových podlah osvědčených českých i zahraničních výrobců. Můžete volit z bohaté nabídky komfortních podlah vysoké kvality s přírodním vzhledem pravého dřeva, kamene nebo textilu.

Naši nabídku vinylových podlah neustále rozšiřujeme a snažíme se vám nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. V našem internetovém obchodě najdete i další příslušenství, bez kterého by nebylo možné vaši novou podlahu připravit a správně zrealizovat. Všechny námi nabízené vinylové podlahy splňují přísné technické i hygienické požadavky.

 

Ocenění „Spolehlivá firma“

Pečeť Spolehlivá firma 2024Na základě kladného hodnocení serveru Živéfirmy.cz jsme obdrželi ocenění „Spolehlivá firma“, které se uděluje vždy na jeden rok. Děláme vše pro to, abyste s našimi službami byli spokojení jako dosud a zůstali jsme tak spolehlivou firmou i v letech nadcházejících.

 

Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb, vstřícném a rychlém jednání a zákazník je pro nás na prvním místě! Uděláme maximum pro váš pohodlný nákup. Ochotně vám podáme veškeré informace o produktech a jejich dostupnosti, o možnostech platby či dopravy. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zboží, tak aby nová podlaha plně splňovala Vaše očekávání a respektovala vámi daný cenový rozpočet.


Objednávku snadno učiníte v našem e-shopu, ale lze ji učinit i e-mailem na adrese info@vinylfloor.cz či telefonicky na čísle +420 734 429 944.
O stavu vaší objednávky a termínu jejího vyřízení budete průběžně informováni.

Konzultace s technickým poradcem

Potřebujete-li před výběrem vinylové podlahy nejdříve poradit nebo zodpovědět více svých dotazů, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doplníme všechny potřebné informace k nabízeným materiálům a zodpovíme všechny vaše otázky.

Expresní doprava zboží až k vám domů

Zajistíme vám dopravu zakoupeného zboží k vašemu domu, ať bydlíte kdekoliv.

Vždy jsme tu pro vás! Tým
Vinylfloor.cz