Domů / O nás
Výhody a garance

Zkušenosti a tradice od roku 1997

 

Individuální řešení na míru vašim potřebám a rozpočtu

 

Odborné poradenství
na info@vinylfloor.cz nebo 734 429 944

 

Možnost osobní prohlídky vzorků nabízených podlah

 

Nákup po telefonu
734 429 944
(pondělí až pátek 9.00 – 18.00)

 

90 % zboží vám dodáme do 3 dnů

 

 

Doprava po Praze zdarma

 

 

DPH 15 % při dodání zboží včetně profesionální pokládky

 

 

Doprava a platba

Možnosti dodání

 

doprava našimi dodávkami po Praze

 

 

spedice FOFR po celé České republice

 

 

osobní odběr v Praze

 

 

Možnosti platby

 


platba kartou,
rychlý převod

 

 


bankovní převod

 

 

 


dobírka

 

 hotovost

 

 
Odběr novinek

O nás

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.vinylfloor.cz se specializuje na vinylové podlahy, jež se staly novým trendem při výběru podlahových krytin do všech interiérů. Vyznačují se snadnou pokládkou i údržbou, pružností, odolností i širokou škálou dekorů, které lze využít v moderních i rustikálně laděných interiérech. Vinyl je typický pro moderní životní styl, zpříjemňuje bydlení, vytváří osobitý styl každé místnosti a v neposlední řadě tvoří zdravé, čisté prostředí a chrání před alergiemi. Vinylové podlahy představují budoucnost a nadčasovost do všech interiérů.

Naše firma působí v oblasti prodeje a pokládky podlahových krytin již od roku 1997, a to především v Praze a jejím okolí. Díky svým bohatým zkušenostem dokážeme pro každého zákazníka navrhnout komplexní řešení přesně podle jeho potřeb. Proto u nás můžete nejen nakoupit, ale zároveň vám poradíme jednak s výběrem vhodné podlahové krytiny, jednak se samotnou realizací.

V našem obchodě si můžete vybrat z nepřeberného množství značek, typů a designů vinylových podlah osvědčených českých i zahraničních výrobců. Můžete volit z bohaté nabídky komfortních podlah vysoké kvality s přírodním vzhledem pravého dřeva, kamene nebo textilu.

Naši nabídku vinylových podlah neustále rozšiřujeme a snažíme se vám nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. V našem internetovém obchodě najdete i další příslušenství, bez kterého by nebylo možné vaši novou podlahu připravit a správně zrealizovat. Všechny námi nabízené vinylové podlahy splňují přísné technické i hygienické požadavky.

Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb, vstřícném a rychlém jednání a zákazník je pro nás na prvním místě! Uděláme maximum pro váš pohodlný nákup. Ochotně vám podáme veškeré informace o produktech a jejich dostupnosti, o možnostech platby či dopravy. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zboží, tak aby nová podlaha plně splňovala Vaše očekávání a respektovala vámi daný cenový rozpočet.

Objednávku snadno učiníte v našem e-shopu, ale lze ji učinit i e-mailem na adrese info@vinylfloor.cz či telefonicky na čísle +420 734 429 944. O stavu vaší objednávky a termínu jejího vyřízení budete průběžně informováni.

 

Konzultace s technickým poradcem

Potřebujete-li před výběrem vinylové podlahy nejdříve poradit nebo zodpovědět více svých dotazů, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doplníme všechny potřebné informace k nabízeným materiálům a zodpovíme všechny vaše otázky.

Expresní doprava zboží k domu

Zajistíme vám dopravu zakoupeného zboží k vašemu domu, ať bydlíte kdekoliv.

Vždy jsme tu pro vás!  Tým Vinylfloor.cz