O nás

Kdo jsme a co děláme?

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.vinylfloor.cz se specializuje na vinylové podlahy, jež se staly novým trendem při výběru podlahových krytin do všech interiérů. Vyznačují se snadnou pokládkou i údržbou, pružností, odolností i širokou škálou dekorů, které lze využít v moderních i rustikálně laděných interiérech. Vinyl je typický pro moderní životní styl, zpříjemňuje bydlení, vytváří osobitý styl každé místnosti a v neposlední řadě tvoří zdravé, čisté prostředí a chrání před alergiemi. Vinylové podlahy představují budoucnost a nadčasovost do všech interiérů.

Představení členů firmy Vinylfloor, s. r. o.

Ivana Prokopová

Ve firmě působím od samého začátku, jsem jedním ze zakládajících členů. Odpovídám za chod naší provozovny a e-shopu. Zajišťuji zejména fakturaci, propagaci a administrativu, ale řeším i objednávky a expedici zboží.

Václav Prokop

Prioritně zastávám pozici Technického poradce a rozpočtáře. Řeším rovněž přípravu a někdy i realizaci zakázek. Můžeme se společně potkat také na prodejně, kde vypomáhám kolegyním. Jsem druhým zakládajícím členem naší společnosti.

Iveta Kropáčová

Jako výpomoc v administrativě jsem pro firmu pracovala od roku 2018. Od roku 2022 se starám o distribuci a prodej čisticích prostředků na doméně Čistápodlaha.cz.

Martina Jakubův

Do společnosti Vinylfloor jsem nastoupila v roce 2021 na pozici manažerka prodeje. Hlavní náplní mé práce je komunikace se zákazníky a dodavateli, zpracovávám objednávky z internetového obchodu a s tím spojenou administrativu. Zároveň zajišťuji zákaznický servis ve vzorkové prodejně.

Roman Purma

Realizace zakázek – pokládky podlah

Mezi naše členy a spolupracovníky rovněž patří i externisté, bez kterých bychom se zcela určitě neobešli. Za Marketing je to Ondřej Horký a za správu a technickou podporu Lukáš Svoboda.

Naše pole působnosti

Naše firma působí v oblasti prodeje a pokládky podlahových krytin již od roku 1997, a to především v Praze a jejím okolí. Díky svým bohatým zkušenostem dokážeme pro každého zákazníka navrhnout komplexní řešení přesně podle jeho potřeb. Proto u nás můžete nejen nakoupit, ale zároveň vám poradíme jednak s výběrem vhodné podlahové krytiny, jednak se samotnou realizací.

V našem obchodě si můžete vybrat z nepřeberného množství značek, typů a designů vinylových podlah osvědčených českých i zahraničních výrobců. Můžete volit z bohaté nabídky komfortních podlah vysoké kvality s přírodním vzhledem pravého dřeva, kamene nebo textilu.

Naši nabídku vinylových podlah neustále rozšiřujeme a snažíme se vám nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. V našem internetovém obchodě najdete i další příslušenství, bez kterého by nebylo možné vaši novou podlahu připravit a správně zrealizovat. Všechny námi nabízené vinylové podlahy splňují přísné technické i hygienické požadavky.

 

Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb, vstřícném a rychlém jednání a zákazník je pro nás na prvním místě! Uděláme maximum pro váš pohodlný nákup. Ochotně vám podáme veškeré informace o produktech a jejich dostupnosti, o možnostech platby či dopravy. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zboží, tak aby nová podlaha plně splňovala Vaše očekávání a respektovala vámi daný cenový rozpočet.


Objednávku snadno učiníte v našem e-shopu, ale lze ji učinit i e-mailem na adrese info@vinylfloor.cz či telefonicky na čísle +420 734 429 944.
O stavu vaší objednávky a termínu jejího vyřízení budete průběžně informováni.

Konzultace s technickým poradcem

Potřebujete-li před výběrem vinylové podlahy nejdříve poradit nebo zodpovědět více svých dotazů, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doplníme všechny potřebné informace k nabízeným materiálům a zodpovíme všechny vaše otázky.

Expresní doprava zboží až k vám domů

Zajistíme vám dopravu zakoupeného zboží k vašemu domu, ať bydlíte kdekoliv.

Vždy jsme tu pro vás! Tým
Vinylfloor.cz