Vážení zákazníci, pokud si nejste jisti, jaká podlahová krytina je pro Vás ta pravá, navštivte naši novou VZORKOVNU vinylových podlah. Rádi Vám pomůžeme s volbou vhodného řešení a podáme Vám veškeré potřebné informace. Těšíme se na Vás! Tým Vinyfloor

Platba a doprava

Dodací lhůty

U každého produktu v našem e-shopu uvádíme dodací lhůtu. Potřebujete-li zjistit, kdy bude zásilka doručena vámi zvoleným způsobem dopravy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím info@vinylfloor.cz.

Způsoby dodání zboží

Objednané zboží vám zašleme kurýrní službou, vlastními dodávkovými vozy nebo je možný osobní odběr zdarma na adrese provozovny naší společnosti. Dopravu po ČR zajišťujeme prostřednictvím expresní české přepravní společnosti FOFR ČR a po Praze (hlavní město) vlastními dodávkovými vozy.
 
Způsob dopravy + způsob zvolené platbyCena dopravy při hodnotě nákupu
do 3 000 Kčdo 9 000 Kčdo 30 000 Kčnad 30 000 Kč
Expresní doprava FOFR + platba na dobírku199 Kč499 Kč699 KčZDARMA
Expresní doprava FOFR + platba převodem169 Kč469 Kč669 KčZDARMA
 do 999 Kčdo 9 000 Kčdo 30 000 Kčnad 30 000 Kč
Vinylfloor doprava po Praze (hl. m.) + platba dobírkou149 KčZDARMAZDARMA ZDARMA
Vinylfloor doprava po Praze (hl. m.) + platba převodem149 KčZDARMAZDARMA ZDARMA
 
Od 3 ks řezů PVC je účtována záloha na přepravní návinku ve výši 100 Kč/ks. Po navrácení návinek zpět, Vám je záloha obratem navrácena.
Děkujeme Vám za pochopení.

Pokud si objednáváte dopravu přímo od nás, dovolujeme si vás informovat, že řidič rozváží objednávky sám a nemůžeme tak zajistit výnos zboží do patra. PVC standardně váží 2 až 3 kg na m² a se šířemi rolí PVC 4 m a 5 m se hůře manipuluje. Rozměry a hmotnost vaší objednávky vám vždy sdělíme před závozem. Děkujeme vám za pochopení!

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím expresní kurýrní služby FOFR?

Expresní kurýrní služba FOFR doručuje zásilky po ČR následující pracovní den po převzetí balíčku v naší provozovně. Expedici zásilky vám vždy potvrdíme e-mailem.

Kurýr zásilku přiveze na uvedenou dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Doporučujeme při zadání objednávky zvolit dodací adresu, na které se po většinu dne vyskytujete. Kurýr vám zásilku doručí kamkoli, samozřejmě i do zaměstnání. Kurýři kontaktují zákazníky telefonicky v den doručení v dopoledních hodinách, aby vám upřesnili čas rozvozu objednávky. Dovolujeme si vás upozornit, že bohužel není možné si zvolit přesnou hodinu dodání zásilky. Přepravní služby mají pevně daný rozvozový plán, který nelze individuálně změnit. V případě, že po telefonické dohodě nebudete na adrese zastiženi, kurýrní služba se pokusí balíček dodat následující pracovní den. Pokud ani tehdy nebudete přítomni, zásilka bude vrácena na náš centrální sklad a objednávku budeme nuceni stornovat. 

Doručení zásilky zajišťuje pouze jeden řidič, počítejte proto prosím vždy se zajištěním pomoci s vynesením zboží. Naše zásilky jsou skutečně velmi objemné a jedna osoba často nemůže sama se zbožím manipulovat. Děkujeme vám za spolupráci!

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím expresní kurýrní služby FOFR do členských států EU?

Přepravní služba FOFR zajišťuje dopravu po celé EU. V případě zájmu doručení do jiného členského státu EU Vám velmi rádi sdělíme konkrétní částku dopravného k vaší objednávce.

Jak probíhá doručení zboží po Praze (platí pro hlavní město) prostřednictvím dodávkových vozů společnosti Vinylfloor?

Naše společnost disponuje vlastními dodávkovými vozy, kterými zajišťujeme dopravu zboží po Praze (platí pro hlavní město). Závozy po Praze probíhají v pondělí, ve středu a v pátek. Po předchozí domluvě nabízíme možnost doručení objednávky i během víkendu. O všem se s vámi vždy dohodneme telefonicky či e-mailem a domluvíme se na termínu a čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Pokud si objednáváte dopravu přímo od nás, dovolujeme si vás informovat, že řidič rozváží objednávky sám a nemůžeme tak zajistit výnos zboží do patra. PVC standardně váží 2 až 3 kg na m² a se šířemi rolí PVC 4 m a 5 m se hůře manipuluje. Děkujeme vám za pochopení!

Pokud vám do tří pracovních dnů od e-mailu o expedici nebude zásilka doručena a přepravní služba se s vámi nespojí, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 734 429 944.

V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další poštovné při opětovném zaslání zboží.

Jak postupovat, pokud zboží bylo doručeno rozbité?

Při převzetí zásilky je spotřebiteli, doporučeno překontrolovat stav zásilky. Doručí-li vám přepravce zásilku, která ponese viditelné známky manipulace, bude neúplná, rozbalená, rozlepená či mechanicky poškozená, doporučujeme za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost dopravcem potvrdit, případně zboží nepřevzít. Značně tím zjednodušíte a urychlíte vyřízení celé věci. Tím samozřejmě není nijak dotčeno právo spotřebitele uplatnit reklamaci u prodávajícího. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis, abychom se domluvili na dalším postupu.

Způsoby platby

Pro váš maximální komfort nabízíme několik způsobů provedení platby. Stačí zvolit ten, který je právě pro vás nejpohodlnější. Možnosti platby pro vaši objednávku se zobrazí v rámci volby způsobu dopravy.

 • Bankovním převodem na účet číslo 670100-2207521400 / 6210 (mBank S.A., IBAN: CZ3662106701002207521400): Při platbě bankovním převodem vyčkejte na potvrzovací e-mail, ve kterém naleznete informace k platbě. Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na výše uvedený účet. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky. Platby složenkou neakceptujeme. V případě, že vaši platbu neobdržíme do 10 pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.
 • Dobírkou: Zboží zaplatíte v hotovosti při jeho dodání přímo doručiteli (dopravci).
 • Hotově při osobním odběru: Zboží zaplatíte při jeho osobním vyzvednutí na adrese naší provozovny (Prostřední 810, 253 01 Hostivice).
Poslední navštívené zboží
 • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
 • Zkušenosti a tradice od roku 1997
 • Individuální řešení na míru vašim potřebám a rozpočtu
 • Odborné poradenství
  na info@vinylfloor.cz nebo 734 429 944
 • Možnost osobní prohlídky vzorků nabízených podlah
 • Nákup po telefonu
  734 429 944
  (pondělí až pátek 8.00 – 17.00)
 • 90 % zboží vám dodáme do 3 dnů
 • Doprava po Praze zdarma
 • DPH 15 % při dodání zboží včetně profesionální pokládky

Možnosti dodání

 • doprava našimi dodávkami po Praze
 • spedice FOFR po celé České republice
 • osobní odběr v Praze
podrobné informace o dopravě »

Možnosti platby

 • bankovní převod
 • dobírka
 • hotovost
podrobné informace o platebních metodách »
 
 
 
Copyright © Vinylfloor.cz, 2015+, všechna práva vyhrazena
Výroba a pronájem e-shopu: www.hostshop.cz, webhosting zajišťuje Savana.cz
Design: StudioSCHNEIDER.cz