Domů / Platba a doprava
Kategorie
Výhody a garance

Zkušenosti a tradice od roku 1997

 

Individuální řešení na míru vašim potřebám a rozpočtu

 

Odborné poradenství
na info@vinylfloor.cz nebo 734 429 944

 

Možnost osobní prohlídky vzorků nabízených podlah

 

Nákup po telefonu
734 429 944
(pondělí až pátek 8.00 – 17.00)

 

90% zboží vám dodáme do 3 dnů

 

Doprava po Praze zdarma

 

DPH 15 % při dodání zboží včetně profesionální pokládky

 

 

Doprava a platba

Možnosti dodání

 

 

doprava našimi dodávkami po Praze

 

 

spedice FOFR po celé České republice

 

 

osobní odběr v Praze

 

podrobné informace o dopravě »

 

 

Možnosti platby

 

 


bankovní převod

 

 

 


dobírka

 

 hotovost

 

 
Odběr novinek

Platba a doprava

Dodací lhůty

U každého produktu v našem e-shopu uvádíme dodací lhůtu. Potřebujete-li zjistit, kdy bude zásilka doručena vámi zvoleným způsobem dopravy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím info@vinylfloor.cz.

 

Způsoby dodání zboží

Objednané zboží vám zašleme kurýrní službouvlastními dodávkovými vozy nebo je možný osobní odběr zdarma na adrese provozovny naší společnosti.

Dopravu po ČR zajišťujeme prostřednictvím expresní české přepravní společnosti FOFR ČR a po Praze (hlavní město) vlastními dodávkovými vozy.

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že od 1.1.2020 vstupuje v platnost vyhláška č. 243/2019 Sb., kdy k dálničním úsekům, jejichž užití již podléhá mýtnému, přibude více jak 900 km zpoplatněných silnic I. třídy pro vozidla s maximální přípustnou hmotností nad 3,5 tuny (Zdroj: www.mdcr.cz).

Nově zpoplatněné úseky silnic I. třídy podstatně ovlivní dopravní náklady na přepravu zásilek. Z tohoto důvodu byli nuceni všichni přepravci přistoupit, od data 1.1.2020, tedy od data platnosti výše uvedené vyhlášky k navýšení cen dopravného. Děkujeme Vám za pochopení! Tým Vinylfloor.cz

 

Způsob dopravy + způsob zvolené platby

                Cena dopravy při hodnotě nákupu

do 3 000 Kč    

do 9 000 Kč    

do 30 000 Kč    

nad 30 000 Kč    

Expresní doprava FOFR + platba převodem    199 Kč    499 Kč    699 Kč    ZDARMA
Expresní doprava FOFR + platba na dobírku (50 Kč)    249 Kč    549 Kč    749 Kč    ZDARMA
 

 

do 1 999 Kč

 

do 9 000 Kč

 

do 30 000 Kč

 

nad 30 000 Kč

Vinylfloor doprava po Praze (hl. m.) + platba převodem    199 Kč    ZDARMA    ZDARMA    ZDARMA
Vinylfloor doprava po Praze (hl. m.) + platba na dobírku      199 Kč    ZDARMA    ZDARMA    ZDARMA

 

Od 3 ks řezů PVC je účtována záloha na přepravní návinku ve výši 100 Kč/ks. Po navrácení návinek zpět, vám je záloha obratem navrácena.
Děkujeme Vám za pochopení.Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím expresní kurýrní služby FOFR?

Expresní kurýrní služba FOFR doručuje zásilky po ČR následující pracovní den po převzetí balíčku v naší provozovně. Expedici zásilky vám vždy potvrdíme e-mailem.

Kurýr zásilku přiveze na uvedenou dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Doporučujeme při zadání objednávky zvolit dodací adresu, na které se po většinu dne vyskytujete. Kurýr vám zásilku doručí kamkoli, samozřejmě i do zaměstnání. Kurýři kontaktují zákazníky telefonicky v den doručení v dopoledních hodinách, aby vám upřesnili čas rozvozu objednávky. Dovolujeme si vás upozornit, že bohužel není možné si zvolit přesnou hodinu dodání zásilky. Přepravní služby mají pevně daný rozvozový plán, který nelze individuálně změnit. V případě, že po telefonické dohodě nebudete na adrese zastiženi, kurýrní služba se pokusí balíček dodat následující pracovní den. Pokud ani tehdy nebudete přítomni, zásilka bude vrácena na náš centrální sklad a objednávku budeme nuceni stornovat. 

Doručení zásilky zajišťuje pouze jeden řidič, počítejte proto prosím vždy se zajištěním pomoci s vyložením zboží. Naše zásilky jsou skutečně velmi objemné, PVC standardně váží 2 až 3 kg na m² a se šířemi rolí PVC 4 m a 5 m a jedna osoba s takovou zásilkou nemůže manipulovat. Děkujeme vám za spolupráci!

V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další dopravné při opětovném zaslání zboží.

 

Jak probíhá doručení balíčku prostřednictvím expresní kurýrní služby FOFR do členských států EU?

Přepravní služba FOFR zajišťuje dopravu po celé EU. V případě zájmu doručení do jiného členského státu EU vám velmi rádi sdělíme konkrétní částku dopravného k vaší objednávce.

 

Jak probíhá doručení zboží po Praze (platí pro hlavní město) prostřednictvím dodávkových vozů společnosti Vinylfloor?

Naše společnost disponuje vlastními dodávkovými vozy, kterými zajišťujeme dopravu zboží po Praze (platí pro hlavní město). Závozy po Praze probíhají v pondělí, ve středu a v pátek. O všem se s vámi vždy v předstihu dohodneme telefonicky či e-mailem a domluvíme se na termínu a čase dodání. Naši řidiči zároveň vždy zákazníka v den závozu kontaktují.

! Vynáška zboží, nebo manipulace s ním není součástí dopravy. Tato služba je na objednávku a je placená. Vždy se cena odvíjí od náročnosti manipulace, délky a hmotnosti zboží.  Službu manipulace je nutné objednat min. 24h. před dnem doručování, přibližná cena vám bude sdělena při objednávce. Pokud nebudete požadovat žádný výnos, zboží vám dopravce složí za první uzavíratelné dveře.!

Pokud si objednáváte dopravu přímo od nás, dovolujeme si vás informovat, že řidič rozváží objednávky sám a nemůžeme tak zajistit výnos zboží do patra. PVC standardně váží 2 až 3 kg na m² a se šířemi rolí PVC 4 m a 5 m je složitá manipulace. Děkujeme vám za pochopení!


V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další dopravné při opětovném zaslání zboží.

 

Jak postupovat, pokud zboží bylo doručeno rozbité?

Při převzetí zásilky je spotřebiteli, doporučeno překontrolovat stav zásilky. Doručí-li vám přepravce zásilku, která ponese viditelné známky manipulace, bude neúplná, rozbalená, rozlepená či mechanicky poškozená, doporučujeme za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost dopravcem potvrdit, případně zboží nepřevzít. Značně tím zjednodušíte a urychlíte vyřízení celé věci. Tím samozřejmě není nijak dotčeno právo spotřebitele uplatnit reklamaci u prodávajícího. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis, abychom se domluvili na dalším postupu.

 

Způsoby platby

Pro váš maximální komfort nabízíme několik způsobů provedení platby. Stačí zvolit ten, který je právě pro vás nejpohodlnější. Možnosti platby pro vaši objednávku se zobrazí v rámci volby způsobu dopravy.

 

  • Bankovním převodem na účet číslo 2701420808/2010 (Fio banka, a. s., IBAN: CZ3720100000002701420808): Při platbě bankovním převodem vyčkejte na potvrzovací e-mail, ve kterém naleznete informace k platbě. Fyzické dodání objednávky lze uskutečnit až po připsání finančních prostředků na výše uvedený účet. Při platbě bankovním převodem uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky. Platby složenkou neakceptujeme. V případě, že vaši platbu neobdržíme do 10 pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.

 

  • Dobírkou: Zboží zaplatíte v hotovosti při jeho dodání přímo doručiteli (dopravci). Poplatek za úhradu přepravní společnosti je zpoplatněn částkou 50 Kč včetně 21% DPH.

 

  • Hotově při osobním odběru: Zboží zaplatíte při jeho osobním vyzvednutí na adrese naší provozovny (Sportovců 881, 253 01 Hostivice).

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.