222 položek celkem
K45 1 Vinylfloor cz
Novinka
199 Kč / ks

Originální soklové lišty s certifikátem Greenguard Gold k podlaze Ecoline jsou vyrobeny přímo z vinylové podlahy. Mají stejný dekor a strukturu jako vinylová podlaha pro dokonalý vzhled. Snadná montáž díky spojovacím zámkům bez dalších doplňků a komponent.

K45
KS56 1 Vinylfloor cz
Novinka
359 Kč / ks

Originální soklové lišty k podlaze Ecoline jsou vyrobeny přímo z vinylové podlahy. Mají stejný dekor a strukturu jako vinylová podlaha pro dokonalý vzhled. Snadná montáž díky spojovacím zámkům bez dalších doplňků a komponentů.

KS56
Soklová lišta MD60 107 sv. šedá Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty MD60 mají moderní hranatý tvar a jsou flexibilní, snadno se tedy přizpůsobí nerovným stěnám.

MD60-107
Soklová lišta MD60 03 sv. hnědá Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty jsou ideálním řešením pro dokončení montáže podlahové krytiny. Lišty tvoří sokl mezi stěnou a podlahou a chrání tak zeď před poškozením a vlhkostí.

MD60-03
Soklová lišta MD60 04 sv. hnědá Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty společně se stejně barevnými doplňky (vnitřní roh, vnější roh, koncovka levá, koncovka pravá, spojka) tvoří ideální a praktický přechod podlahy na zeď.

MD60-04
Soklová lišta MD60 41 šedá alu Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty s kabelovým kanálem, do kterého snadno vložíte kabely od internetu či antény se velmi snadno instalují např. tekutými hřebíky Mamut nebo Soklfix . Ve stejném dekoru jsou i rohy, kouty, spojky a koncovky.

MD60-41
Soklová lišta MD60 14 hnědá Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty MD60 jsou na koncích u podlahy a stěny opatřeny měkkými okraji, které dokonale přilnou i v případě drobných nerovností.Lišty lze instalovat lepením, bez nutnosti vrtání.

MD60-14
Soklová lišta MD60 16 šedobéžová bělěná Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty MD60 mají MODERNÍ TVAR - jedinečný tvar (hranatý) vytvořený pro moderní interiér. Jejich instalace je snadná - lepením tzv. tekutými hřebíky (př. lepidlo DEN BRAVEN - MAMUT).

MD60-16
Soklová lišta MD60 86 hnědá rustik Vinylfloor cz
115 Kč / ks

Soklové lišty MD60 mají moderní hranatý tvar a jsou flexibilní, snadno se tedy přizpůsobí nerovným stěnám.

MD60-86
Vnější roh MD60 VInylfloor cz
25 Kč / ks

Mezi příslušenství k lištám MD60 patří vnější rohy, které vytváří jednoduchý přechod mezi lištami. Komponent lze objednat ve všech dekorech soklových lišt.

MD60-ROH
Vnitřní roh MD60 VInylfloor cz
25 Kč / ks

Mezi příslušenství k lištám MD60 patří také vnější rohy, které vytváří jednoduchý propojovací prvek mezi lištami. Komponent lze objednat ve všech dekorech soklových lišt.

MD60-KOUT
Spojka MD60 Vinylfloor cz
25 Kč / ks

Spojka patří mezi důležité komponenty k soklovým lištám MD60, propojuje mezi sebou jednotlivé lišty. Lze ji objednat ve všech dekorech soklových lišt.

MD60-SPOJKA
Koncovka levá MD60 Vinylfloor cz
25 Kč / ks

Mezi příslušenství k lištám MD60 patří koncovky - levá a pravá, které jsou praktickým a elegantním ukončovacím prvkem v dekoru soklových lišt.

MD60-KONCOVKAL
Koncovka pravá MD60 Vinylfloor cz
25 Kč / ks

Mezi příslušenství k lištám MD60 patří koncovky - levá a pravá, které jsou praktickým a elegantním ukončovacím prvkem v dekoru soklových lišt.

MD60-KONCOVKAP
Sokl. lišta Fatra THX L0019 b Vinylfloor cz
170 Kč / ks

Soklové lišty s kabelovým kanálem, do kterého snadno vložíte kabely od internetu či antény. Snadná instalace lepením např. tekutými hřebíky MAMUT. Ve stejném dekoru jsou i rohy, kouty, spojky a koncovky.

THXLISTAL0019
Sokl. lišta Fatra THX L0014 b Vinylfloor cz
170 Kč / ks

Lišta z měkčeného PVC s kabelovým kanálem - je složena ze dvou kusů, a to určitě oceníte při malování, kdy se horní část obklopí a nemusíte poté lištu zdlouhavě čistit.

THXLISTAL0014
Sokl. lišta Fatra THX L0004 b Vinylfloor cz
170 Kč / ks

Soklová lišta ve stejném dekoru jako podlahová krytina FATRA Vám zajistí výsledek bez kompromisů – vizuálně vše ladí a kompletně tak umocní celkový dojem z nové podlahy.

THXLISTAL0004
Sokl. lišta Fatra THX L0031 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Podlahové lišty od českého výrobce FATRA lze skvěle zkombinovat s obdobnými dekory vinylových podlah Thermofix, Imperio či RS-click.

THXLISTAL0031
Sokl. lišta Fatra THX L0038 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Soklové lišty Thermofix jsou plastové lišty s kabelovým kanálem, které barevně ladí s vinylovou podlahou Thermofix. Podlahové lišty jsou nedílnou součástí kvalitní podlahy.

THXLISTAL0038
Sokl. lišta Fatra THX L0023 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Podlahové lišty Fatra i jejich doplňky v podobě rohů, spojek a koncovek vizuálně ladí k dekorům podlahové krytiny Thermofix a Imperio.

THXLISTAL0023
Sokl. lišta Fatra THX L0021 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Profil lišty Fatra byl navržen tak, aby ideálně kopíroval povrch podlahy i stěny a vyrovnával případné nerovnosti.

THXLISTAL0021
Sokl. lišta Fatra THX L0029 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

V soklové liště Fatra je možno bezpečně uložit nejrůznější kabely, zejména dodatečně realizované rozvody pro TV nebo internet.

THXLISTAL0029
Sokl. lišta Fatra THX L0039 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Lišty Fatra nabízí jednoduchou údržbu při malováním. Jednoduše lze demontovat horní pohledovou část lišty a po zaschnutí barvy ji vrátit zpět. Zcela tak odpadá příprava před malováním a čištění zbytků barvy.

THXLISTAL0039
Sokl. lišta Fatra THX L0036 b Vinylfloor cz
155 Kč / ks

Podlahové lišty Fatra jsou ideálním řešením pro dokončení montáže podlahové krytiny. Lišty tvoří sokl mezi stěnou a podlahou a chrání tak zeď před poškozením a vlhkostí.

THXLISTAL0036
Nahoru
Další produkty

Po dokončení pokládky vinylové podlahy je vhodné podlahu doplnit soklovou lištou. Lišta schová dilatační spáru u zdi a vylepší celkový dojem z nové podlahy.

V našem obchodě nabízíme zejména soklové lišty vysoké kvality od Německého výrobce Döllken, ale samozřejmě i jiných výrobců, abychom pokryli kompletní nabídku pro naše zákazníky. Soklové lišty se dělí na několik základních typů.

1. Plastové duté lišty, které mají obrovskou výhodu v jednoduchosti a rychlosti instalace díky spojovacím komponentům, možnosti vložení kabelů do samotné lišty, nebo pod ní, což zjednoduší např. dodatečný rozvod Anténího, Internetového či jiných kabelů.

2. Plastové plné lišty, ty jsou alternativou pro dřevěné a HDF lišty a jejich výhodou je zejména odolnost vůči vlhku a vodě a také jejich flexibilita.

3. Plné soklové lišty s HDF jádrem jsou pevné a odolné, léty prověřené. Na povrchu je použitá kvalitní plastová dekorová fólie odolná vůči vlhkosti a otěru. Tyto lišty nemají spojovací komponenty, spojují se tzv na sraz. Rohy a kouty se provádějí pomocí pokosové pily, nebo originální raznice.

Všechny typy lišt se instalují na stěny pomocí montážních lepidel typu Mamut, Dr. Max, nebo Soklfix. Je také možné použít profesionální tavné lepidlo, nebo hřebíčky ev. vruty a hnoždinky.

Ke každé vybrané podlaze doporučujeme nějaký dekor soklové lišty. Pokud si vyberete lištu, která barvevně neodpovídá Vámi vybrané podlaze, budeme vás kontatovat a nabídneme vám po vzájemné domluvě vhodnější odstín.