Podložky pod plovoucí celovinylové podlahy - LVT

7 položek celkem
Vinylfloor cz univerzální podložka FF pod vinyl
Akce Tip
196 Kč –13 %
169 Kč / m²

Univerzální podložka pro vinylové zámkové podlahy - systém Click. Vyrovnávací podložka v roli o tl. 1,6 mm, zajišťuje kročejový útlum o 18 dB a má přilnavá horní vrstva. Je vhodná i pro prostory s vysokou intenzitou provozu = vysoká odolnost při zatížení

XTRAFLOR-POWER2
Vinylfloor cz Podložka lvt floor maxx ixpe podlozka pod podlahu cerna 1 5 mm
Novinka Tip
105 Kč / m²

Podložka LVT FLOOR MAXX celkové tloušťce 1,5 mm je přímo určena pod vinylové click/zámkové podlahy. Podložka je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě s protiskluzovou vrstvou. Velmi dobrá účinnost s podlahovým vytápěním.

FLMA1-5
Vinylfloor Podložka STARLON POD VINYL
90 Kč / m²

Podložka STARLON 1,5 mm je určena pod vinylové zámkové (click) podlahy o tloušťce od 3,2 mm a je vyrobena z extrudovaného polystyrenu (XPS pěny) ve formě desky. Doporučeno využít i pod extrémně namáhavé a zatížené podlahy. Vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

STARLON1-5
Vinylfloor cz Podložka Xtrafloor Flex Pro
359 Kč / m²

Samolepící podložka pro lepené Vinylové dílce i celovinylové podlahy click. Rychlá pokládka, tlumí hluk, vyrovnává nerovnosti, tepelně izoluje

XTRAFLEX
Vinylfloor cz Podložka LVT VITAL COMFORT 1,15 mm
154 Kč / m²

Podložka speciálně určená pro celovinylové zámkové (plovoucí) podlahy, která je vhodná i na podlahové vytápění. Kročejový útlum podložky je 19 dB.

PODLOZKALVT1
Vinylfloor cz Podložka xtrafloor POWER 1
250 Kč / m²
Podložka XTRAFLOR Power je určena pod celovinylové zámkové podlahy Click, a to pro dokonalejší vyrovnání podkladu a ještě lepší zvukovou izolaci. Je vyrobená z 90% z přírodních surovina je 100% recyklovatelný.
XTRAFLOR-POWER
vinylfloor.cz – Podložka Döllken Perfect MAT 1,5 mm
145 Kč / m²

Polystyrenová podložka v deskách pod celovinylové zámkové podlahy, je vhodná na podlahové vytápění a zvyšuje komfort užívání podlahy a kročejovou zvukovou izolaci (útlum 21 dB).

PODLOZKALVT

Podložky speciálně určené pro celovinylové zámkové (plovoucí) podlahy o celkové tloušťce 4,50 - 6,50 mm. Tyto podložky jsou vhodné pokládat i pod vinyly s podlahovým vytápěním.