KVALITNÍ UMĚLÉ TRÁVNÍKY VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Aktuálně nabízíme umělé trávníky LANO za AKČNÍ CENY! Milujete pohled na zatravněnou plochu, ale pro vaše účely je pravý trávník nevhodný? V takovém případě si vyberte umělé trávníky. Nabízíme je v široké nabídce různých odstínů i provedení. Na rozdíl od klasického trávníku nevyžadují žádnou údržbu, vydrží stále zelené nemusíte je sekat, hnojit ani zalévat. Jsou skvělou volbou do interiérů i exteriéru a jsou vyrobené tak, aby byly odolné vůči přírodním živlům a ponechaly si po mnoho let svůj původní vzhled.

Ať už je chcete aplikovat do interiéru, na terasu, kolem bazénu či třeba na dětské hřiště, všude budou vítaným povrchem, který neztratí na kráse. Nabízíme pouze vysoce kvalitní umělé trávníky s výhodnou pořizovací cenou. Kromě nich si u nás můžete vybrat vše potřebné pro jejich instalaci, od samolepících pásek pro instalaci umělých trávníků až po geotextilie pod trávníky nebo kolíky pro ukotvení.

19 položek celkem
CALIFORNIA 40 Vinylfloor cz
Akce Novinka
459 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA má dlouhou životnost a je velmi nenáročný na údržbu. Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru a předností je rychlá a snadná pokládka.

+ další
CAL40/4 M
CALIFORNIA 30 Vinylfoor cz
Akce Novinka
359 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA  je odolný proti UV záření a je nenáročný na údržbu. Vlas této trávy je v několika barevných odstínech a díky tomu je její vzhled velmi přirozený.

+ další
CAL30/4 M
CALIFORNIA 20 Vinylfoor cz
Akce Novinka
299 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.

+ další
CAL20/4 M
paska fleeceband Vinylfloor cz
295 Kč / balení

Samolepící páska pro spojování umělých trávníků FLEECEBAND zajišťuje snadné, rychlé a kvalitní spojení jednotlivých pásů umělé trávy a jejich spolehlivou fixaci.

PUT10M2
Umělá tráva ENSO VINCA 2 Vinylfloor cz
Akce Tip
634 Kč –9 %
571 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO mají celkově nižší hmotnost a vylepšenou flexibilitu, což usnadňuje manipulaci s trávníkem při pokládce.

+ další
VINCA/2M
Umělá tráva ENSO WILDER 3 Vinylfloor cz
Akce Tip
663 Kč –9 %
597 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO jsou věrnou kopií přírodní trávy. Jejich výhodou je snadná a rychlá pokládka a také bezúdržbovost.

+ další
WILD/2M
Umělá tráva ENSO ORGANIC 3 Vinylfloor cz
Akce Tip
478 Kč –10 %
430 Kč / m²

100% recyklovatelný trávník ENSO lze po skončení jeho životnosti jednodušše recyklovat v jediném procesu, což šetří náklady na životní prostředí a zaručuje možnost recyklát znovu použít při výrobě nových produktů.

+ další
ORG/2M
Geotextilie 1 Vinylfloor cz
Novinka
od 376 Kč / balení

Geotextilie je praktickou podkladovou vrstvou pod umělé trávníky. Zamezuje růstu plevele a ušetří Vám tak spoustu práce.

GEOT-10M
kolíky na umělou trávu Vinylfloor cz
180 Kč / balení

Pozinkovaný ocelový kolík ve tvaru G délky 20 cm určený pro kotvení umělých trávníků do měkkého podloží.

KKUT20
Umělá tráva MONA Jungle 7604 b Vinylfloor cz
Novinka
446 Kč / m²

Umělá tráva MONA Jungle je tou pravou volbou na terasy, balkóny i k bazénu. Může se pochlubit dobrou kvalitou, vysokou odolností a hustotou.

+ další
MONA/2M
UMĚLÁ TRÁVA PRADO b Vinylfloor cz
Novinka
Umělá tráva PRADO
skladem malé množství - kontaktujte nás
350 Kč / m²

Umělý trávník PRADO tvoří vlákna ze směsi dvou materiálů – polyethylenu a polypropylenu, což mu poskytuje lepší UV stabilitu. Na dotek je vlas velmi příjemný a měkký.

+ další
PRADO/2M
UMĚLÁ TRÁVA VERVE 35 b Vinylfloor cz
Novinka
522 Kč / m²

Přesvědčivou imitací přírodního trávníku je díky vícebarvenosti vláken umělá tráva Verve s výškou vlasu 35 mm. Huště všitá vlákna zajišťují příjemný a měkký došlap.

+ další
VERVE/4M
vinylfloor.cz – Umělá tráva BOTANIC
Akce Tip
491 Kč –16 %
409 Kč / m²
Travní koberec BOTANIC je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.
+ další
BOT-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva CAMELIA
Akce Tip
441 Kč–19 %
od 355 Kč / m²

Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru. Jsou věrnou a přirozenou kopií trávy, ale neztrácí svou svěží zeleň a jejich velkou výhodou je bezúdržbovost a rychlá/snadná pokládka.

+ další
CAM-5
vinylfloor.cz – Umělá tráva CASTOR
Akce Tip
530 Kč –17 %
439 Kč / m²

Umělé trávy od společnosti LANO splňují vysoký standard kvality za skvělou cenu. Trávníky jsou UV resistentní, mají přirozený vzhled, barvy svěží jarní trávy a dlouhou životnost!

+ další
CAS-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva DAISY
Akce Tip
736 Kč –15 %
619 Kč / m²

DAISY je umělý travní koberec, který realisticky imituje přírodní trávník s výškou vlasu 38 mm, je velmi hustý a příjemný na došlap. Vhodný pro balkóny, terasy nebo zahrady.

+ další
DAI-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva ROSEMARY
Akce Tip
862 Kč –18 %
699 Kč / m²

Umělý trávník Rosemary, nemusíte zalévat ani sekat:-). Je vysoce komfortní na došlap - má velmi vysokou hustotu vlasu s výškou 38 mm a je tak vhodný pro pokládku na terasy nebo do okolí bazénu. Vyrábí společnost LANO v Belgii. Rychle se pokládá.

+ další
RMY-1
vinylfloor.cz – Kolík pro kotvení umělých trávníků
180 Kč / balení

Pozinkovaný ocelový kolík délky 30 cm určený pro kotvení umělých trávníků do měkkého podloží.

KKUT30
vinylfloor.cz – Umělá tráva VERDINO
Akce Tip
491 Kč –12 %
429 Kč / m²

Pokud hledáte kvalitní a odolný umělý trávník na Váš balkón či hodně využívanou terasu nebo i na zahrádku restaurace, je VERDINO tou pravou volbou. Díky nízkému vlasu je velmi odolný (opravdu ho jen tak nezničíte) a velmi snadno se udržuje!

+ další
VRD-2