Umělé trávy

17 položek celkem
paska fleeceband Vinylfloor cz
295 Kč / balení

Samolepící páska pro spojování umělých trávníků FLEECEBAND zajišťuje snadné, rychlé a kvalitní spojení jednotlivých pásů umělé trávy a jejich spolehlivou fixaci.

PUT10M2
Umělá tráva ENSO VINCA 2 Vinylfloor cz
Novinka Tip
634 Kč –10 %
571 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO mají celkově nižší hmotnost a vylepšenou flexibilitu, což usnadňuje manipulaci s trávníkem při pokládce.

+ další
VINCA/2M
Umělá tráva ENSO WILDER 3 Vinylfloor cz
Novinka Tip
663 Kč –10 %
597 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO jsou věrnou kopií přírodní trávy. Jejich výhodou je snadná a rychlá pokládka a také bezúdržbovost.

+ další
WILD/2M
Umělá tráva ENSO ORGANIC 3 Vinylfloor cz
Novinka Tip
478 Kč –10 %
430 Kč / m²

100% recyklovatelný trávník ENSO lze po skončení jeho životnosti jednodušše recyklovat v jediném procesu, což šetří náklady na životní prostředí a zaručuje možnost recyklát znovu použít při výrobě nových produktů.

+ další
ORG/2M
Geotextilie 1 Vinylfloor cz
Novinka
od 376 Kč / balení

Geotextilie je praktickou podkladovou vrstvou pod umělé trávníky. Zamezuje růstu plevele a ušetří Vám tak spoustu práce.

GEOT-10M
kolíky na umělou trávu Vinylfloor cz
180 Kč / balení

Pozinkovaný ocelový kolík ve tvaru G délky 20 cm určený pro kotvení umělých trávníků do měkkého podloží.

KKUT20
Umělá tráva MONA Jungle 7604 b Vinylfloor cz
Novinka
446 Kč / m²

Umělá tráva MONA Jungle je tou pravou volbou na terasy, balkóny i k bazénu. Může se pochlubit dobrou kvalitou, vysokou odolností a hustotou.

+ další
MONA/2M
UMĚLÁ TRÁVA PRADO b Vinylfloor cz
Novinka
322 Kč / m²

Umělý trávník PRADO tvoří vlákna ze směsi dvou materiálů – polyethylenu a polypropylenu, což mu poskytuje lepší UV stabilitu. Na dotek je vlas velmi příjemný a měkký.

+ další
PRADO/2M
UMĚLÁ TRÁVA GIARDINO b Vinylfloor cz
Novinka
474 Kč / m²

Moderní krytinou do interiérů i exteriérů jsou umělé trávníky, které jsou věrnou kopií přírodní trávy, ale přitom neztrácí svou svěží zeleň. Jejich další výhodou je snadná a rychlá pokládka a také bezúdržbovost.

+ další
GIARDINO/2M
UMĚLÁ TRÁVA VERVE 35 b Vinylfloor cz
Novinka
522 Kč / m²

Přesvědčivou imitací přírodního trávníku je díky vícebarvenosti vláken umělá tráva Verve s výškou vlasu 35 mm. Huště všitá vlákna zajišťují příjemný a měkký došlap.

+ další
VERVE/4M
vinylfloor.cz – Umělá tráva BOTANIC
Akce Tip
409 Kč / m²
Travní koberec BOTANIC je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.
+ další
BOT-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva CAMELIA
Akce
379 Kč / m²

Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru. Jsou věrnou a přirozenou kopií trávy, ale neztrácí svou svěží zeleň a jejich velkou výhodou je bezúdržbovost a rychlá/snadná pokládka.

+ další
CAM-1
vinylfloor.cz – Umělá tráva CASTOR
Tip
439 Kč / m²

Umělé trávy od společnosti LANO splňují vysoký standard kvality za skvělou cenu. Trávníky jsou UV resistentní, mají přirozený vzhled, barvy svěží jarní trávy a dlouhou životnost!

+ další
CAS-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva DAISY
Akce Tip
619 Kč / m²

DAISY je umělý travní koberec, který realisticky imituje přírodní trávník s výškou vlasu 38 mm, je velmi hustý a příjemný na došlap. Vhodný pro balkóny, terasy nebo zahrady.

+ další
DAI-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva ROSEMARY
Akce Tip
699 Kč / m²

Umělý trávník Rosemary, nemusíte zalévat ani sekat:-). Je vysoce komfortní na došlap - má velmi vysokou hustotu vlasu s výškou 38 mm a je tak vhodný pro pokládku na terasy nebo do okolí bazénu. Vyrábí společnost LANO v Belgii. Rychle se pokládá.

+ další
RMY-1
vinylfloor.cz – Kolík pro kotvení umělých trávníků
180 Kč / balení

Pozinkovaný ocelový kolík délky 30 cm určený pro kotvení umělých trávníků do měkkého podloží.

KKUT30
vinylfloor.cz – Umělá tráva VERDINO
Akce Tip
Umělá tráva VERDINO
Na objednávku 2 - 4 týdny
429 Kč / m²

Pokud hledáte kvalitní a odolný umělý trávník na Váš balkón či hodně využívanou terasu nebo i na zahrádku restaurace, je VERDINO tou pravou volbou. Díky nízkému vlasu je velmi odolný (opravdu ho jen tak nezničíte) a velmi snadno se udržuje!

+ další
VRD-2