Ecoline Click 9501 Dub přírodní

Akce Novinka
Značka: BRASED
1 088 Kč –12 %
Plovoucí vinylová podlaha Ecoline Click 9501 Dub přírodní Vinylfloor cz
1 088 Kč –12 % 949 Kč / m² 784 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Švýcarská plovoucí vinylová podlaha Ecoline Click je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a má nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středně hnědá barva dubových prken s výraznou kresbou. Lamely na HDF desce s korkovou podložkou o rozměru 1235 x 305 mm.

Vinylová zámková plovoucí podlaha Ecoline Click v kombinaci HDF a korkové akustické podložky na spodní straně je velmi příjemná a teplá na dotyk a kromě toho je mnohem tišší než ostatní podlahoviny, dosahuje útlumu 16 dB. Její celková tloušťka je 9,5 mm a nášlapná vrstva, která je opatřena povrchovou úpravou PUR je vysoká 0,4 mm.

Výrobce švýcarských zámkových vinylových podlah z kolekce Ecoline Click klade maximální důraz na kvalitu výroby a dbá na původ a nezávadnost vstupních surovin bez použití recyklátů. Podlahy jsou komfortní a bezpečné díky vysoké požární odolnosti Bfl-s1 a protiskluzné úpravě. K ochraně zdraví přispívá taktéž antistatický účinek, který má odpuzující účinek proti nečistotám. Jsou 100% recyklovatelné, vhodné pro používání kolečkových židlí s kolečky typu W. Bez obav je můžeme položit do prostor, které využívají děti a odolají i domácím mazlíčkům.

Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti.

Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Montáž podlahy je velmi snadná a rychlá díky systému Uniclic® , pod podlahu se dává pouze parofólie.

Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, splňuje emisní certifikát A+ a je držitelem certifikátu Greenguard Gold. Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.

 

K této vinylové podlaze výrobce nabízí originál soklové lišty vyrobeny přímo z podlahoviny, které mají tak nejen stejný dekor, ale i stejnou povrchovou strukturu jako podlaha Ecoline Click a přirozeně na ni navazují.

Lišty jsou ve dvou druzích, vždy přímo k danému dekoru. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.

Originální soklové lišty KS56 - délka 1 235 mm, výška: 56 mm, šířka 15 mm

Originální soklové lišty K45 - délka 1 235 mm, výška: 45 mm, šířka 15 mm      

Ve stejném dekoru podlah Ecoline Step je možno si nechat vyrobit také několik druhů vinylových schodů (produkt na dotaz). Schody SILENT STEP jsou vyrobeny z jednoho kusu vinylu systémem All in One. Jsou hluboké pro snadnou montáž nášlapů bez spojů. Systém zjednodušuje montáž a zlevňuje celé schodiště. Propracované detaily tvoří atraktivní a funkční design. Stupeň schodu je vyrobený z jednoho kusu materiálu včetně bočnice, takže není možné, aby se odlepovala (v nabídce jsou varianty schodů i bez bočnice). Rádi Vám poradíme, jaká varianta je pro Vás ta pravá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠIROKÁ NABÍDKA VINYLOVÝCH PODLAH S CLICK SYSTÉMEM
Balení: 1,883 m² / 5 lamel
Celková tloušťka: 9,5 mm
Dekor a struktura: Světlé dřevo
Hmotnost: 9,3 kg / m²
Možnost individuálních a objektových slev: ANO
Nášlapná vrstva: 0,4 mm
Podlahové topení: ano
Povrchová úprava: PUR
Protiskluznost: DS R10
Reakce na oheň: Bfl.S1
Rozměr lamel: 1 235 x 305 mm
Třída zátěže: 23 / 32
V-spára: ne
Vhodné do vlhkého prostředí: ne
Vhodnost pod kolečkovou židli: ANO - měkká kolečka, typ W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: