Soklová lišta Ecoline klasická KS56

Novinka
Značka: BRASED
359 Kč / ks 297 Kč bez DPH
Na objednávku 2 - 4 týdny

Originální soklové lišty k podlaze Ecoline jsou vyrobeny přímo z vinylové podlahy. Mají stejný dekor a strukturu jako vinylová podlaha pro dokonalý vzhled. Snadná montáž díky spojovacím zámkům bez dalších doplňků a komponentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální soklové lišty KS56 s certifikátem Greenguard Gold k podlaze Ecoline jsou vyrobeny přímo z vinylové podlahy. Pro dokonalý vzhled mají stejný dekor, ale i stejnou povrchovou strukturu jako vybraná vinylová podlaha a přirozeně na ni navazují. Snadná montáž díky spojovacím zámkům bez dalších doplňků a komponentů. Při montáži vzniká minimální odpad.

Pokud objednáte lišty k vinylové podlaze Ecoline, automaticky je dáváme ve stejném dekoru. Jakékoliv další informace můžete uvést do poznámky k objednávce.

 

Popis produktu:

• Rozměry soklové lišty: délka 1 235 mm, výška: 56 mm, šířka 15 mm

• Díky délce lišty pouze 1,235 m je snadná montáž a manipulace.

 Soklová lišta klasická KS 56

 

 Koncept ZDRAVÉ PODLAHY:

Chcete mít zdravý domov, ale řešíte pouze podlahovinu? Podlaha, to jsou i vinylové schody a soklové lišty. Proto koncept zdravé podlahy. Díky tomu máte vše zdravé a podlaha, schody a soklové lišty jsou v jednom designu a kvalitě.

 

Instalace soklových lišt k vinylové podlaze

Součástí lišty je spojovací zámek, proto není potřeba žádných komponentů. Instaluje se stejně jako dřevěné lišty - na pokos.

Pro instalaci obvodových lišt je vhodná pokosová pila s jemným kotoučem a vhodné montážní lepidlo s větší počáteční silou (př. Mamut Glue nebo Soklfix).

Před vlastní instalací si nasucho přiložte lištu ke zdi, abyste se ujistili, kde jsou styčné plochy lišty a zdi. Do těchto míst se nanáší montážní lepidlo v potřebném množství. Není nutné jej aplikovat po celé délce lišty nebo ve velkých vrstvách (vytlačovalo by se mimo lištu). V případě, že se tak stane - nechte lepidlo zaschnout a následně odstraňte pomocí žiletky.

Lepidlo nanášejte bodově ve vzdálenosti cca 30 cm nebo dle potřeby. Jedna tuba vystačí na cca 15 – 25 metrů.

Instalace soklových lišt k vinylové podlaze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: