Lano

12 položek celkem
CALIFORNIA 40 Vinylfloor cz
Akce Novinka
459 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA má dlouhou životnost a je velmi nenáročný na údržbu. Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru a předností je rychlá a snadná pokládka.

+ další
CAL40/4 M
CALIFORNIA 30 Vinylfoor cz
Akce Novinka
359 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA  je odolný proti UV záření a je nenáročný na údržbu. Vlas této trávy je v několika barevných odstínech a díky tomu je její vzhled velmi přirozený.

+ další
CAL30/4 M
CALIFORNIA 20 Vinylfoor cz
Akce Novinka
299 Kč / m²

Travní koberec CALIFORNIA je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.

+ další
CAL20/4 M
Umělá tráva ENSO VINCA 2 Vinylfloor cz
Akce Tip
634 Kč–20 %
od 507 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO mají celkově nižší hmotnost a vylepšenou flexibilitu, což usnadňuje manipulaci s trávníkem při pokládce.

+ další
VINCA/2M
Umělá tráva ENSO WILDER 3 Vinylfloor cz
Akce Tip
663 Kč –20 %
530 Kč / m²

100% recyklovatelné umělé trávníky ENSO jsou věrnou kopií přírodní trávy. Jejich výhodou je snadná a rychlá pokládka a také bezúdržbovost.

+ další
WILD/2M
Umělá tráva ENSO ORGANIC 3 Vinylfloor cz
Akce Tip
478 Kč–20 %
od 382 Kč / m²

100% recyklovatelný trávník ENSO lze po skončení jeho životnosti jednodušše recyklovat v jediném procesu, což šetří náklady na životní prostředí a zaručuje možnost recyklát znovu použít při výrobě nových produktů.

+ další
ORG/2M
vinylfloor.cz – Umělá tráva BOTANIC
Akce Tip
491 Kč –20 %
390 Kč / m²
Travní koberec BOTANIC je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.
+ další
BOT-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva CAMELIA
Akce Tip
441 Kč –19 %
355 Kč / m²

Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru. Jsou věrnou a přirozenou kopií trávy, ale neztrácí svou svěží zeleň a jejich velkou výhodou je bezúdržbovost a rychlá/snadná pokládka.

+ další
CAM-1
vinylfloor.cz – Umělá tráva CASTOR
Akce Tip
530 Kč –20 %
424 Kč / m²

Umělé trávy od společnosti LANO splňují vysoký standard kvality za skvělou cenu. Trávníky jsou UV resistentní, mají přirozený vzhled, barvy svěží jarní trávy a dlouhou životnost!

+ další
CAS-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva DAISY
Akce Tip
736 Kč –19 %
589 Kč / m²

DAISY je umělý travní koberec, který realisticky imituje přírodní trávník s výškou vlasu 38 mm, je velmi hustý a příjemný na došlap. Vhodný pro balkóny, terasy nebo zahrady.

+ další
DAI-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva ROSEMARY
Akce Tip
862 Kč –19 %
690 Kč / m²

Umělý trávník Rosemary, nemusíte zalévat ani sekat:-). Je vysoce komfortní na došlap - má velmi vysokou hustotu vlasu s výškou 38 mm a je tak vhodný pro pokládku na terasy nebo do okolí bazénu. Vyrábí společnost LANO v Belgii. Rychle se pokládá.

+ další
RMY-1
vinylfloor.cz – Umělá tráva VERDINO
Akce Tip
491 Kč –20 %
390 Kč / m²

Pokud hledáte kvalitní a odolný umělý trávník na Váš balkón či hodně využívanou terasu nebo i na zahrádku restaurace, je VERDINO tou pravou volbou. Díky nízkému vlasu je velmi odolný (opravdu ho jen tak nezničíte) a velmi snadno se udržuje!

+ další
VRD-2

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem