Lano

6 položek celkem
vinylfloor.cz – Umělá tráva CASTOR
Tip
429 Kč / m²

Umělé trávy od společnosti LANO splňují vysoký standard kvality za skvělou cenu. Trávníky jsou UV resistentní, mají přirozený vzhled, barvy svěží jarní trávy a dlouhou životnost!

+ další
CAS-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva CAMELIA
Akce
359 Kč / m²

Umělé trávníky jsou moderní krytiny vhodné do interiéru a exteriéru. Jsou věrnou a přirozenou kopií trávy, ale neztrácí svou svěží zeleň a jejich velkou výhodou je bezúdržbovost a rychlá/snadná pokládka.

+ další
CAM-1
vinylfloor.cz – Umělá tráva BOTANIC
Akce Tip
409 Kč / m²
Travní koberec BOTANIC je velmi příjemný na došlap a využívá se zejména na terasy, balkóny nebo kolem bazénů. Má dlouhou životnost a je extrémně nenáročný na údržbu.
+ další
BOT-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva DAISY
Akce Tip
Umělá tráva DAISY
Na objednávku
599 Kč / m²

DAISY je umělý travní koberec, který realisticky imituje přírodní trávník s výškou vlasu 38 mm, je velmi hustý a příjemný na došlap. Vhodný pro balkóny, terasy nebo zahrady.

+ další
DAI-2
vinylfloor.cz – Umělá tráva ROSEMARY
Akce Tip
699 Kč / m²

Umělý trávník Rosemary, nemusíte zalévat ani sekat:-) Je vysoce komfortní na došlap - má velmi vysokou hustotu vlasu s výškou 38 mm a je tak vhodný pro pokládku na terasy nebo do okolí bazénu. Vyrábí společnost LANO v Belgii. Rychle se pokládá.

+ další
RMY-1
vinylfloor.cz – Umělá tráva VERDINO
Akce Tip
329 Kč / m²

Pokud hledáte kvalitní a odolný umělý trávník na Váš balkón či hodně využívanou terasu nebo i na zahrádku restaurace, je VERDINO tou pravou volbou. Díky nízkému vlasu je velmi odolný (opravdu ho jen tak nezničíte) a velmi snadno se udržuje!

+ další
VRD-2

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem