Samolepící páska FLEECEBAND pro umělé trávníky 115 mm x 5 m

Značka: Den Braven
295 Kč / balení 244 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Samolepící páska pro spojování umělých trávníků FLEECEBAND zajišťuje snadné, rychlé a kvalitní spojení jednotlivých pásů umělé trávy a jejich spolehlivou fixaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Butylová lepicí páska FLEECEBAND poskytuje spolehlivou fixaci pruhů umělých trav a zajišťuje jejich snadné, rychlé a kvalitní spojení. Spoje podlepené butylovým pásem s textilií si zachovávají flexibilitu a dlouhodobou odolnost vůči vlivům počasí. Páska je odolná, skvěle drží a je možné ji použít i na celou řadu dalších úkonů. Je vhodná pro vnitřní i venkovní použití a drží téměř na každém povrchu (PVC, PC, dřevo, zdivo, kov, sklo...).

Butylová vrstva se vyznačuje těsnícími schopnostmi a vynikající odolností vůči UV záření, povětrnostním vlivům, plísním i vodě. Díky svým vlastnostem je ideální pro fixaci umělých trav pro celoroční provoz. Lícní stranu tvoří netkaná textilie.

Umělý trávník za pomoci butylové pásky snadno naistalujete na tvrdé podlahy i rostlý podklad. Pokládka umělé trávy z více dílů není s pásem FLEECEBAND žádná věda.

Páska je široká 115 mm, tloušťa pásky je 1 mm. Můžete ji zakoupit po balení, které je 5 bm.

Určeno pro použití na spoje do délky 5 bm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO POKLÁDKU A ÚDRŽBU VINYLOVÝCH PODLAH
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Balení: 5 m
Délka: 5 m
Použití: vnitřní i venkovní
Šíře role - výška pásky: 115 mm
Tloušťka: 1 mm
Výrobce: Den Braven

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: