Svařování PVC za studena - papírová páska

65 Kč / ks 54 Kč bez DPH
Skladem
Papírová páska, která je určena pro studené svařování jednotlivých pásů PVC k sobě. Využívá se společně se studeným spojem (čirou tekutinou) - Tuba A, C a T.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Papírová páska pro studené svařování

Rozměr: krepová páska: 25 mm x 50 m

Lepení papírové lepicí pásky na spoj před svařováním za studena:

Před svařováním za studena je nutné spoj kvalitně přelepit speciální papírovou lepicí páskou z důvodu ochrany před poškozením- naleptáním povrchu podlahové krytiny (PVC). Nedodržení technologického postupu (použití papírové lepicí pásky), nebo s nevhodnou lepicí páskou může dojít k neopravitelnému poškození polyuretanového (PUR povrchová úprava) povrchu podlahové krytiny.


Dvě metody lepení lepicí pásky: 

1. Nejprve proveďte spojovací řez. Očištěný spoj přelepte středem lepicí pásky, kterou dobře přitlačte. Špičku nože s lichoběžníkovou, nebo háčkovou čepelí vtlačte hluboko do spoje a takto nůž veďte spojem. Tímto způsobem lepicí pásku bezpečně a jednoduše proříznete.
 
2. Před provedením spojovacího řezu (dvojitý řez) přelepte spodní a horní pás podlahové krytiny v oblasti řezu lepicí páskou a pásku dobře přitlačte. Při následném dvojitém řezu se zároveň prořízne spoj i lepicí páska.
 

Důležité upozornění: Před svařováním za studena lepicí pásku dobře přitlačte!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: