DesignTex

13 položek celkem
DESIGNTEX Walnut Medium Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

Kolekce PVC Designtex přináší širokou nabídku velmi zdařilých dekorů. Díky rychlé instalaci podlahové krytiny během chvilky dosáhnete markantní změny vzhledu svého domova k lepšímu.

+ další
12682
Designtex Timber Light Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC- lino Designtex s filcem přináší zajímavé dřevěné dekory i jiné dekory, které dokonale podtrhnout každý interiér. Instalace krytiny je velmi snadná a rychlá.

+ další
17492
DESIGNTEX Timber Classic Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC - lino Designtex díky kvalitnímu povrchu poskytuje příjemný a tichý došlap a filcový podklad na spodní straně kvalitně izoluje. Komfort lze umocnit umístěním podlahy do prostor s podlahovým vytápěním, které materiálu nijak neuškodí.

+ další
17362
DESIGNTEX Sherwood Clear Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

Kolekce Designtex přináší vysoce kvalitní PVC s motivy přírodních materiálů. Díky povrchové úpravě Pureclean je nenáročné na údržbu a podkladová vrstva s filcem poskytuje příjemný měkký došlap.

+ další
20122
DESIGNTEX Madras Storm Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

U kolekce PVC Designtex můžete vybírat z nabídky mnoha dekorů, které hravě zapadnou do všech stylů interiéru a dodají Vašemu domovu vzdušný a moderní vzhled.

+ další
17342
DESIGNTEX Madras Antracite Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC Designtex můžete bez obav naistalovat do místností s podlahovým vytápěním a užívat si komfort vyhřátého došlapu. Ten je u PVC podstatně příjemnější než u pravého dřeva.

+ další
17352
DESIGNTEX Hudson White Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

Kolekce PVC Designtex nabízí širokou škálu dekorů, které se dají velmi dobře kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Kromě toho má i spoustu praktických výhod - zlepšuje izolační vlastnosti, pohodlí a komfort došlapu.

+ další
18792
DESIGNTEX Hudson Pearl Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

Toto PVC přesvědčivě imituje reálné dřevo, přírodní vzhled umocňuje na omak znatelná struktura povrchu. Patří do skupiny samovyrovnávacích PVC podlahových krytin, vyznačuje se snadnou podkládkou a má výborné izolační vlastnosti.

+ další
18802
DESIGNTEX Factory White Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC- lino Designtex je na spodní straně opatřeno unikátní textilní podložkou - filcem. Díky účinné tepelné regulaci je podlaha příjemná i pro bosé nohy.

+ další
15182
DESIGNTEX Factory Perle Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC- lino Designtex s filcem můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním. Dobrou odolnost nášlapné vrstvy garantuje 0,35 mm silná ochranná vrstva Pureclean.

+ další
15352
DESIGNTEX Empire Blond Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC- lino Designtex s filcem se velmi snadno čistí, čemuž napomáhá také kvalitní povrchová úprava Pureclean. Ta zaceluje mikropraskliny a poskytuje ochranu, díky které krytina získává delší životnost a krásný vzhled.

+ další
20822
DESIGNTEX Chene Medium Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

PVC- lino Designtex s filcem je perfektním řešením pro Vaši domácnost. Vybírat můžete z nejrůznějších odstínů věrné imitace reálného dřeva.

+ další
04052
DESIGNTEX Boston Grey Vinylfloor cz
Novinka
533 Kč / m²

Kolekce DesignTex nabízí širokou nabídku převážně dřevěných dekorů, ale i moderní design imitace betonu. Spodní vrstva heterogenního vinylu je opatřena komfortním podkladem s textilní podložkou (filcem).

+ další
16262