DesignTex Plus

6 položek celkem
DESIGNTEX Plus Timber Dark Grey - PVC podlaha (Šíře role 4m)
Novinka
666 Kč / m²

PVC Designtex Plus má povrchovou vrstvu ošetřenu nátěrem sanosol, který zabraňuje šíření plísní a bakterií. Značná odolnost je dána také 0,50 mm silnou nášlapnou vrstvou.

+ další
18182
DESIGNTEX Plus Elegant Grey Vinylfloor cz
Novinka
666 Kč / m²

Kolekce DesignTex Plus patří do skupiny zátěžových PVC podlahových krytin s filcovým podkladem. Na spodní straně podlahy je textilní vodovzdorná protiplísňová vrstva. Vyznačuje se snadnou podkládkou a má výborné izolační vlastnosti.

+ další
20052
DESIGNTEX Plus Walden Brown Vinylfloor cz
Novinka
666 Kč / m²

PVC- lino Designtex Plus je na spodní straně opatřeno unikátní textilní podložkou - filcem. Odolnost a nenáročnou údržbu zajišťuje mimo jiné také povrchová úprava Pureclean, která svrchní vrstvu zaceluje a zaručuje delší životnost. Krytinu můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním, a užívat si tak vyšší komfort.

+ další
19842
DESIGNTEX Plus Walden Blonde Vinylfloor cz
Novinka
666 Kč / m²

Kolekce PVC Designtex Plus přináší krásné dekory, které zůstanou zachovány po dlouhá léta i v namáhanějších prostorech, přičemž Vás to nebude stát velké úsilí. Péče je totiž skutečně nenáročná.

+ další
19852
DESIGNTEX Plus Lodge Milk Vinylfloor cz
Novinka
666 Kč / m²

Toto PVC nabízí dlouhou životnost, širokou škálu elegantních dekorů dřeva a vyznačuje se velmi kvalitní filcovou vrstvou, která je nalepena na spodní straně vinylu. Tato filcová vrstva je odolný měkký textilní podklad vhodný přímo pro pokládku na tvrdé podlahy.

+ další
14392
DESIGNTEX Plus Timber White - PVC podlaha (Šíře role 4m)
Novinka
666 Kč / m²

PVC DesignTex Plus je dokonalá moderní podlahová krytina. Bez obav ji můžete položit i do nejfrekventovanějších místností své domácnosti, poslouží dokonce i v méně zatěžovaných veřejných a komerčních prostorech

+ další
18202