WHITELINE (IVC Group)

10 položek celkem
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline SORBONNE 534
od 399 Kč / m²
PVC Whiteline nabízí extrémně dlouhou životnost, širokou nabídku klasických i moderních dekorů a vyznačuje se velmi kvalitní filcovou vrstvou, která je nalepena na spodní straně vinylu, díky ní lze PVC pokládat tzv. na volno - bez lepení.
+ další
WHIN-SOR534-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline OXIDE 548
od 399 Kč / m²
Pokud sháníte kvalitní bytové PVC s filcovou podložkou v dekoru imitace kamene, je pro Vás PVC Whiteline OXIDE 548 to pravé. Vzor imituje kámen v tmavě hnědém odstínu se stříbrnou strukturou na povrchu = moderní a netradiční dekor.
+ další
WHIN-OX548-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline FORESTER 895
od 399 Kč / m²
Filcové PVC Whiteline má mechanické embosování horní vrstvy vytváří přírodní a dlouhotrvající dojem. Vynikající PU povrchová úprava Leoline Superguard pro lepší odolnost proti poškrábání a vyblednutí.
+ další
WHIN-FO895-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline NOBLESSE 833
od 399 Kč / m²
Ekologická podlaha = zdravotně nezávadné PVC. Jedinečná ochrana PUR horní vrstvy vinylu usnadňuje také pravidelnou péči o podlahovinu, neboť chrání proti poškrábání, vlhku a je prevencí proti skvrnám a nahromaděným nečistotám = snadná údržba a péče.
+ další
WHIN-NOB833-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline CORDOBA 735
od 399 Kč / m²
Do plochy 16 m2 je možno PVC krytinu položit na volno, tedy bez nutnosti lepení. Volná pokládka PVC = za málo peněz rychle vylepšíte svoji podlahu!
+ další
WHIN-CO735-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline ODIN 582
od 399 Kč / m²
Dekor imitující betonovou podlahu v šedo-hnědém tónu, lze také najít v nové kolekci PVC s filcem od belgické společnosti IVC Group. Jedná se o moderní vzor, který je vhodný do všech originálních interiérů.
+ další
WHIN-OD582-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline SORBONNE 594
od 399 Kč / m²
PVC nabízí extrémně dlouhou životnost, širokou nabídku klasických i moderních dekorů a vyznačuje se velmi kvalitní filcovou vrstvou, která je nalepena na spodní straně vinylu. Tato filcová vrstva Luxatex ®, je odolný měkký textilní podklad.
+ další
WHIN-SOR594-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline CHAPARRAL OAK 509
od 399 Kč / m²
PVC podlaha s filcem má vyšší tepelný komfort - tepelně izolační vlastnosti  Vám dovolí ponechat domácí obuv ve skříni. Filcová podložka na rubu vinylu dále tlumí okolní i kročejový hluk a PVC se dá samozřejmě položit na podlahové topení.
+ další
WHIN-CHO509-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline TAVEL 535
od 399 Kč / m²
Toto BYTOVÉ PVC nabízí extrémně dlouhou životnost, širokou nabídku klasických i moderních dekorů a vyznačuje se velmi kvalitní filcovou vrstvou Luxatex , která je nalepena na spodní straně vinylu = spojení komfortu a pohodlí.
+ další
WHIN-TA535-2
vinylfloor.cz – PVC podlaha s filcem Whiteline TAVEL 502
od 399 Kč / m²
Vynikající PU povrchová úprava Leoline Superguard pro lepší odolnost proti poškrábání a vyblednutí PVC Whiteline. Jedinečná PUR ochrana horní vrstvy PVC usnadňuje také pravidelnou péči.
+ další
WHIN-TA502-2