THERDEX RYBÍ KOST lepená 7545

Novinka Tip
Značka: Therdex
1 170 Kč / m² 967 Kč bez DPH
Na objednávku

Exkluzivní kolekce pro náročného zákazníka Original² od společnosti Therdex nabízí velký výběr vinylový podlah v oblíbeném vzoru Herringbone.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šedé dřevo s lehkých nádechem béžové o velikosti lamel 76,20 x 15,24 cm. V dekoru je 24 různých odstínů lamel. 

Pro robustní vzhled jsou dobrou volbou podlahy ze série Original². Struktura dřeva na prknech je hmatatelně přítomná. Díky tomu vám poskytnou optimální realistický zážitek. Tato kombinace vytváří silný a působivý celek, díky čemuž se výborně hodí do moderního i industriálního interiéru

Luxusní lepená vinylová podlaha od společnosti Therdex nabízí specifický a nadčasový dekor dřevěných lamel ve vzoru rybí kosti "Herringbone", který je v současné době opět velmi vyhledávaný a můžete si vybrat hned z několika barevných odstínů.

Tyto podlahy ve velmi zdařilých, věrných imitacích dřeva a zároveň však všemi výhodami LVT, dodají každé místnosti atmosféru, luxus a styl. Díky jedinečnému povrchu, kde struktura je viditelná a hmatatelná, jsou podlahy k nerozeznání od skutečného dřeva.

Celková tloušťka této podlahy je 2,5 mm a nášlapná vrstva 0,55 mm zaručuje vysokou odolnost. Všechny podlahy Therdex LVT se skládají ze čtyř vrstev. Vrchní vrstvy chrání podlahu před následky intenzivního používání, jsou odolné proti poškrábání a zabraňují vzniku šmouh. Tato kombinace zajišťuje snadnou údržbu podlahy, jednoduchost a pohodlí. Je vhodná pro teplovodní podlahové vytápění do 27°C.

Pokud se rozhodnete pro podlahu Therdex LVT, získáváte ve všech ohledech špičkový výrobek, u něhož hraje hlavní roli udržitelnost. Společnost Therdex používá organická, tzv. izoborbitová změkčovadla, podlahy jsou tedy zcela bez ftalátů. Díky tomu mají tyto podlahy certifikát ECO+.

Vzorky podlah Therdex máme ve velkém formátu na naší provozovně Vinylfloor v Hostivici, přijďte se k nám podívat. Vzorky v malém provedení je možné si objednat.

Vytvořit si vizualizaci včetně možnosti vyfotit konkrétní interiér a vložit do něj produkty Therdexu můžete na https://www.roomvo.com/my/therdexnl

Tato exkluzivní kolekce pro náročného zákazníka je na objednávku a není možné ji vrátit.

 

       

                                 

Doplňkové parametry

Kategorie: LEPENÉ VINYLOVÉ PODLAHY V DÍLCÍCH
Záruka: 15 let
Balení: 3,484 m2 / 30 lamel
Celková tloušťka: 2,5 mm
Dekor a struktura: Šedé dřevo
Hmotnost: 4,315 kg / m²
Možnost individuálních a objektových slev: ANO
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Podlahové topení: ano, max 27 °C
Protiskluznost: DS R9
Reakce na oheň: Bfl-s1
Rozměr lamel: 76,20 x 15,24 cm
Třída zátěže: 23 / 33 / 42
V-spára: ano
Vhodné do vlhkého prostředí: ano
Vhodnost pod kolečkovou židli: ANO - měkká kolečka, typ W
Záruka výrobce: 15 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: