Proč nakupovat u nás

1. Nejsme jen e-shop
Vinylové podlahy u nás nejen nakoupíte. Předtím vám s výběrem vhodné podlahové krytiny odborně poradíme a v případě vašeho zájmu ji také profesionálně položíme. Samozřejmostí je pro nás příprava pevného a rovného podkladu (například s využitím samonivelační stěrky) a dodržení správného technologického postupu při instalaci podlahové krytiny.

 

2. 90 % zboží z naší nabídky doručíme do 3 dnů
Vinylfloor.cz uvádí pravdivé informace o dostupnosti zboží. Většinu produktů máme skladem a u ostatních položek uvádíme reálný termín dodání! Naší prioritou je, aby se zákazník mohl spolehnout, že vybrané zboží obdrží právě tehdy, kdy ho potřebuje.

 

3. Doprava po Praze zdarma
Vinylfloor.cz disponuje vlastními dodávkovými vozy, kterými zajišťuje dopravu zboží po Praze (platí pro hlavní město). Tuto službu poskytujeme při objednávce nad 1.000 Kč zdarma. Nespornou výhodou je dodání zboží na vámi zvolené místo. Zásilky po Praze rozvážíme ve dnech: Pondělí, Středa a Pátek. Telefonicky či emailem s Vámi vždy v předstihu domluvíme termín a čas doručení. Po domluvě doručujeme objednávky i během víkendu.

 

4. Platba bankovním převodem, dobírkou nebo hotově při osobním odběru

 

5. Nákup po telefonu 734 429 944 (pondělí až pátek 8.00 – 17.00)

 

6. Máte dotazy? Potřebujete odborně poradit? Napište nám na vaclav.prokop@vinylfloor.cz
Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení a podáme veškeré informace k vinylovým podlahám i k ostatnímu přislušenství, které v našem obchodě prodáváme včetně technických parametrů materiálů, úpravě podkladu, měření vlhkosti v podlahách či samotné pokládce vybrané vinylové podlahy.

 

7. Dodávka vinylové podlahy včetně profesionální pokládky ve snížené sazbě DPH 15 %!
Chcete objednat větší množství podlahové krytiny? Máte zájem o dodávku materiálu včetně profesionální pokládky vinylové podlahy? Neváhejte se na nás obrátit pro vypracování individuální cenové nabídky.

 

8. Zpracování nabídky na míru
V oblasti prodeje a pokládky podlahových krytin působíme již od roku 1997, a to především v Praze a jejím okolí. Díky svým bohatým zkušenostem dokážeme pro každého zákazníka navrhnout řešení na míru jeho požadavkům a s ohledem na daný rozpočet.

 
9. Zakládáme si na kvalitě poskytovaných služeb, vstřícném a rychlém jednání.
V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám vždy k dispozici!