Vážení zákazníci, od 1. září jsme upravili provozní dobu naší vzorkové prodejny. V pondělí a ve středu máme nově otevřeno od 13 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. V úterý, ve čtvrtek a v pátek zůstává otevírací doba jako doposud 9.00 – 12.00 a 13.00 – 18.00.

Věříme, že vás pondělní a středeční posun otevírací hodiny nijak neomezí a prodloužení provozní doby do 19. hodiny potěší.

Domů /

Podložka Super Silent pod vinyl CLICK

Kód: PodložkaSuperSilent Novinka Doporučujeme
Podložka Super Silent je určena pod celovinylové zámkové - click podlahy a je vhodná i pro podlahové teplovodní topení. Výrazně snižuje kročejovou hlučnost. Výrazně snižuje kročejovou hlučnost. Výrazně snižuje kročejovou hlučnost.
Produkt již není v prodeji
Podložka Super Silent pod vinyl CLICK

 

Podložka Super Silent je určena pod celovinylové zámkové - click podlahy a je vhodná i pro podlahové teplovodní topení.

 

Popis produktu 


Použití podložky zabraňuje úniku tepla z místnosti, čímž snižuje náklady na vytápění, a zároveň zabraňuje prostupu chladu z betonového 
podkladu.
Celovinylové podlahové dílce položené na podložce tedy absorbují teplo z místnosti a působí teplejším dojmem ve srovnání s 
instalací bez této podložky. 

 

Vhodné i pro podlahové topení, tepelná vodivost 0,029 m2 K/W (GB/T 10294-2008), tepelný odpor 0,052 m2 K/W. Použitím podložky se nepatrně zpomalí tepelný náběh po sepnutí podlahového topení, tepelná propustnost je ale velmi dobrá, teplo se přes ni do místnosti dostane o trošku později.

Máte-li například teplovodní podlahové vytápění, když ho na podzim zapnete, tak než prohřeje betonovou vrstvu a začne v místnosti hřát, trvá v průměru 24-48 hodin. Zpoždění způsobené použitím této podložky je tedy zanedbatelné. 
 

Výrazně snižuje kročejovou hlučnost. 

 

Celovinylové podlahy jsou hlavně o uživatelském komfortu, s použitím podložky se komfort ještě zvýší. 


 

Materiál: EVA (Ethylene-vinyl acetate) s vysokou hustotou a s protiskluznou vrstvou PE (polyethylene). 

 

Tloušťka:  1,5 mm 

Rozměr role: šířka 1,2 m x délka 8,33 m x hmotnost 3 kg 

Množství v 1 roli: 10 m2
 

 
Návod na použití:

Podložka se pokládá na tvrdý vyrovnaný podklad pod podlahové dílce matnou stranou směrem nahoru. Pokládka na sraz vedle sebe, spoje se přes sebe nepřekládají!