Domů / NOVINKY

PVC NEROKTEX Sherwood 2275, 4 m

Kód: NEROKTEX-2275-4
Novinkové zátěžové PVC NEROKTEX s filcovým podkladem od společnosti GERFLOR vypadá díky gravírovanému povrchu a velmi pěkným barevným odstínům v prostoru reálně a hodí se do každého interiéru.
Výrobce: Gerflor
Záruka: 10 let
Dostupnost: skladem
392 Kč bez DPH
474 Kč s DPH / m²
(474 Kč s DPH/)
 
Lze koupit pouze po 0.1 m².
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
PVC NEROKTEX Sherwood 2275, 4 m

 

PVC ve zdažilé imitaci dubových prken šířky 25 cm s gravírovaným povrchem ve světlém šedo-béžovém odstínu.

Kolekce PVC NEROKTEX kombinuje vkusný design s vysokou kvalitou a odolností. Výsledkem je stylová krytina, která hravě obstojí i v nejfrekventovanějších prostorech. Jde o zátěžové PVC, vhodné do všech komerčních a veřejných prostor i vysoce namáhaných továren s lehkým průmyslem. Výbornou volbou bude také do domácnosti, a to právě pro svůj líbivý vzhled v přesvědčivé imitaci dřeva a betonu. Jako bytové PVC Vám bude sloužit dlouhá léta.


Vyšší životnost a snadnou údržbu poskytuje povrchová úprava PUR, která zaceluje a chrání svrchní vrstvu. Pro vysoký komfort a skvělou tepelnou a akustickou izolaci je podklad opatřen filcem. Podlaha je proto příjemnější na došlaptlumí kročejový hluk a nestudí. Vhodná je navíc i do prostor s podlahovým vytápěním.
 
Vlastnosti:

 

POZOR: Toto PVC je standardně baleno opačně, tedy pochozí vrstvou (dekorem) navrch, aby se předešlo poškození PVC při zabalení do role.