Domů / NOVINKY

PVC NEROKTEX Harlem 2283, 2 m

Kód: NEROKTEX-2283-2
PVC NEROKTEX od společnosti GERFLOR je novinkou mezi zátěžovými PVC s filcovou podložkou a v moderním betonovém dekoru dokonale podtrhne každý interiér.
Výrobce: Gerflor
Záruka: 10 let
Dostupnost: skladem
392 Kč bez DPH
474 Kč s DPH
 
Lze koupit pouze po 0.1 m².
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
PVC NEROKTEX Harlem 2283, 2 m

 

Zátěžové PVC NEROKTEX s filcovým podkladem v moderním dekoru betonu.

Kolekce PVC NEROKTEX kombinuje vkusný design s vysokou kvalitou a odolností. Výsledkem je stylová krytina, která hravě obstojí i v nejfrekventovanějších prostorech. Jde o zátěžové PVC, vhodné do všech komerčních a veřejných prostor i vysoce namáhaných továren s lehkým průmyslem. Výbornou volbou bude také do domácnosti, a to právě pro svůj líbivý vzhled v přesvědčivé imitaci dřeva a betonu. Jako bytové PVC Vám bude sloužit dlouhá léta.


Vyšší životnost a snadnou údržbu poskytuje povrchová úprava PUR, která zaceluje a chrání svrchní vrstvu. Pro vysoký komfort a skvělou tepelnou a akustickou izolaci je podklad opatřen filcem. Podlaha je proto příjemnější na došlaptlumí kročejový hluk a nestudí. Vhodná je navíc i do prostor s podlahovým vytápěním.
 
Vlastnosti:

 

POZOR: Toto PVC je standardně baleno opačně, tedy pochozí vrstvou (dekorem) navrch, aby se předešlo poškození PVC při zabalení do role.

S tímto zbožím kupují